Az Yakıt Tüketen Araçlar | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Az Yakıt Tüketen Araçlar

Benzin fiyatlarına sürekli zam gelmesi otomobil kullanıcılarını az yakit tüketmenin yollarını aramaya itiyor. Biz de sizler için en az yakıt tüketen araçlar listesinden ilk 10'unu paylaştık. Yeni bir araba satın alacağınız zaman bu araçlara öncelik vermeniz yakıt tasarrufu sağlamanıza da destek olacaktır.

1. Opel Combo 1.3 CDTI. Dizel yakıt sistemine sahip. 5.1 lt/100 km tüketimi var. Opel kasko sigorta sorgulama yaparak Opeliniz için en uygun kaskoya ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Dizel motora sahip Peugeot Bipper, 4.5 lt/100 km’lik yakıt tüketimi sunuyor. Peugeot kasko sigorta sorgulama yapın, Peugeotunuzu güvence altına alın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. 2.0 lt’lik motoru olan Mitsubishi Grandis otomobiller 6.5 lt/100 km yakıyor. Otomobilde görünüşe önem verenlere fazlasıyla hitap ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Ford C-Max TDCI C-Max 1.6 lt’lik motoruyla 4.9 lt/100 km yakıt tüketimine sahip. Ford kasko sigorta sorgulama yapın, en uygun fiyatlarla Fordunuz için kasko satın alın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Dizel motorlu Ford Fusion 1.4 TDCI 4.6 lt/100 km yakıt tüketimi sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Opel Zafira 1.8 16 V motoruyla ortalama 7.1 lt/100 km tüketiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Nissan Note 1.4 motoruyla 6.3 lt/100 km yakıt tüketimine sahip. Nissan kasko sigorta sorgulama yapın, en uygun fiyatlarla Nissanınız için kasko yaptırın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Toyota Land Cruiser 4.5 V8 D-4D dizel motora sahip, 10.2 lt/100 km yakıt tüketimi var. Toyota kasko sigorta sorgulama yaparak Toyotanız için en uygun kaskoya ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. 2.5 lt’lik dizel motoru olan Volkswagen'in VW Touareg R5 TDI modeli ortalama 10.4 lt/100 km tüketiyor. Volkswagen kasko sigorta sorgulama yapın, Volkswageniniz için en uygun kaskoya ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. 2.2 lt’lik dizel motora sahip Honda CR-V I-CDTI'nin 6.5 lt/100 km tüketimi var. Honda kasko sigorta sorgulama yapın, Hondanız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak en uygun araç sigortası fiyatlarına ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 araç kasko ile ilgili detaylı bilgi alın.


Benzer İçerikler

Opel Kullanıcılarına Özel Kasko

Her geçen gün artan otomobil markalarına özel kasko seçeneğine Opel de dahil olmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

Tatilde Araç Kiralama Rehberi

Tatilde veya günübirlik ziyaretlerde araç kiralamanın otobüsten daha ekonomik olacağını biliyor musunuz? Tatilde araç kiralama rehberi ile araç kiralamanın en hesaplı yollarını öğrenin.

Devamını Oku

Axa Sigorta Kasko – Genişletilmiş Mavi Kasko

Axa Sigorta Genişletilmiş Mavi Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar   1 Nisan 2013 itibarıyle Kasko Genel ve Özel Şartları’nda birtakım değişiklikler olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız için aşağıdakileri mutlaka okuyun.   1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan Teminat ve Uygulamalar   A)Araç Bedeli   Rayiç değer belirleme yöntemi değişeceğinden, poliçe üzerine araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın rayiç bedelinin nasıl belirleneceği yazılacak.   B) Eksik/Aşkın Sigorta   Araç bedeli artık poliçeye yazılmayacağı için eksik/aşkın sigorta uygulaması […]

Devamını Oku