Az Yakıt Tüketen Araçlar

Benzin fiyatlarına sürekli zam gelmesi otomobil kullanıcılarını az yakit tüketmenin yollarını aramaya itiyor. Biz de sizler için en az yakıt tüketen araçlar listesinden ilk 10'unu paylaştık. Yeni bir araba satın alacağınız zaman bu araçlara öncelik vermeniz yakıt tasarrufu sağlamanıza da destek olacaktır.

1. Opel Combo 1.3 CDTI. Dizel yakıt sistemine sahip. 5.1 lt/100 km tüketimi var. Opel kasko sigorta sorgulama yaparak Opeliniz için en uygun kaskoya ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Dizel motora sahip Peugeot Bipper, 4.5 lt/100 km’lik yakıt tüketimi sunuyor. Peugeot kasko sigorta sorgulama yapın, Peugeotunuzu güvence altına alın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. 2.0 lt’lik motoru olan Mitsubishi Grandis otomobiller 6.5 lt/100 km yakıyor. Otomobilde görünüşe önem verenlere fazlasıyla hitap ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Ford C-Max TDCI C-Max 1.6 lt’lik motoruyla 4.9 lt/100 km yakıt tüketimine sahip. Ford kasko sigorta sorgulama yapın, en uygun fiyatlarla Fordunuz için kasko satın alın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Dizel motorlu Ford Fusion 1.4 TDCI 4.6 lt/100 km yakıt tüketimi sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Opel Zafira 1.8 16 V motoruyla ortalama 7.1 lt/100 km tüketiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Nissan Note 1.4 motoruyla 6.3 lt/100 km yakıt tüketimine sahip. Nissan kasko sigorta sorgulama yapın, en uygun fiyatlarla Nissanınız için kasko yaptırın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Toyota Land Cruiser 4.5 V8 D-4D dizel motora sahip, 10.2 lt/100 km yakıt tüketimi var. Toyota kasko sigorta sorgulama yaparak Toyotanız için en uygun kaskoya ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. 2.5 lt’lik dizel motoru olan Volkswagen'in VW Touareg R5 TDI modeli ortalama 10.4 lt/100 km tüketiyor. Volkswagen kasko sigorta sorgulama yapın, Volkswageniniz için en uygun kaskoya ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. 2.2 lt’lik dizel motora sahip Honda CR-V I-CDTI'nin 6.5 lt/100 km tüketimi var. Honda kasko sigorta sorgulama yapın, Hondanız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına ulaşın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak en uygun araç sigortası fiyatlarına ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 araç kasko ile ilgili detaylı bilgi alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL