En Doğru Sigorta Sorgulama için!

Her gün okuduğunuz, gözlemlediğiniz, başınıza gelmesinden korktuğunuz olumsuzluklar (trafik kazaları, hırsızlıklar,hastalıklar) ummadığınız ve hiç hazırlıklı olmadığınız bir zamanda başınıza gelebilir. Bütün bu olumsuzlukların yaşanma ihtimalini göz önünde bulundurarak sigorta yaptırmak, hem kaygılarınıza son verecek hem de geleceğinizi güvence altına almanızı sağlayacaktır. Sigorta yaptırmanın gerekliliği ile ilgili daha fazla bilgi için; ”Sigorta Yaptırmanın Önemi” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sigorta güvencesinin tüm avantajlarını değerlendirebilmek ve devamlılığını sağlamak için bilinmesi gereken detaylar var. Bu detaylar hakkında bilgi sahibi olarak sigortanıza kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Sigortanın süresi, poliçenin yürürlükte kalacağı süre günüdür. Sigortaların bir çoğu bir yıllıktır ve bu sigortalar her yıl yenilenir. Bazılarının süresi ise sigorta sahibi ve sigorta şirketi arasında belirlenir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Gerek ilk defa sigorta sahibi olacakların gerekse sigortasını yenileyeceklerin yapması gereken bir takım işlemler var. Bu işlemlerden ilki sigorta sorgulamasıdırSigorta sorgulamanın nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız; ”Sigorta Sorgulama Nasıl Yapabilirim?” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Her sektörde olduğu gibi sigortacılıkta da atılan ilk adımın yanlış olması, sonraki adımları da etkiler ve yanlış sonuçlara götürür. Eksik ve yetersiz sigorta poliçeleri hasarınızı yeterli oranda karşılamayacağı gibi bütçenizde gereksiz masrafa sebebiyet verir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigorta sorgulamanızı doğru şekilde yaparak ilk sigorta poliçenizi hızla alabilir, günü dolmuş sigortalarınızı zaman kaybetmeden yenileyebilirsiniz.

En Doğru Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Sigorta sorgulama yapacağınız kurumu, şirketi seçerken sık sık araştırma ve karşılaştırma yapmalısınız. Kulaktan dolma veya başkalarının deneyimlerini baz alarak yaptığınız sorgulamalar her zaman doğru sonuçlara götürmez.
  • Sigorta sorgulama yaparken; araç markası, sigortalanacak kişinin kişisel bilgileri, araç ruhsat bilgisi gibi şirketlerin istedikleri bilgileri doğru ve eksiksiz vermek önemlidir. Verilen doğru bilgiler sigorta şirketlerinin size en uygun teklifi vermesini sağlayacaktır.
  • Sigorta şirketlerinin sundukları teklifler kadar sizin beklentileriniz de sigorta sorgulamada önemlidir. Bu sebeple beklentilerinizi en iyi şekilde yansıtacak sigorta teminatlarını en doğru şekilde belirlemelisiniz.
  • Sigorta şirketleri, farklı sigorta çeşitleri için değişik indirimler sunmaktadır. Hasarsızlık indirimi, alarm indirimi, aile indirimi bunlardan sadece bir kaçtanesi. Bu bilgileri sigorta sorgulama yaparken bildirmek bütçenizde tasarruf yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Sigortam.net’in online işlemleri ile sigorta sorgulama yapmak çok daha kolay hale geldi. Siz de bu kolaylıkları öğrenerek sigorta poliçenize kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Sigortam.net ile Sigorta Sorgulama Yapmanın Kolaylıkları

3 Dakikada Fiyat Teklifi

Sigortam.net’ten kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve diğer pek çok sigorta çeşidine sahip olmak çok kolay ve hızlı. Tek yapmanız gereken sigorta teklif formunu doldurmak.

Bütün Teklifleri Birarada Görme Fırsatı

Farklı sigorta şirketlerinin acentaları arasında tek tek dolaşmaya son! Formu doldurduktan sonra, size özel sigorta tekliflerini tek bir sayfada görür ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri ve Online Satın Alma

Sigortam.net’ten online poliçe alımları SSL ve SET protokolü ile güvence altındadır. Ayrıca, arzu ettiğiniz kredi kartı ve taksit seçenekleri ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Poliçe Vadesi Hatırlatma

Müşteri temsilciniz, poliçe vadeniz dolmadan bir süre önce sizinle iletişime geçerek, poliçe yenilemeniz konusunda sizi bilgilendirir. Böylece, bir sonraki sene poliçe vadenizi kaçırma ve teminatsız kalma riskiniz ortadan kalkar.

Siz de dilediğiniz sigortaya sahip olabilmek için Sigorta Sorgulama yapın, geleceğinizi ve sevdiklerinizi tehlikeye atmayın. Dilerseniz 7/24 hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın!

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL