444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Uygun Kasko Hangi Sigorta Şirketinde Bulunur?

05 Aralık 2014

Arabanız büyük maddi birikimlerle sahip olduğunuz mal varlıklarınızdan biridir.  Aracınız sizden ya da başkalarından kaynaklı olarak hasar alabilir. Bu durumda yapacağınız masrafları cebinizden karşılamamak için bir aracınızı koruyan bir güvenceye sahip olmanız gerekir. En iyi güvence de kasko yaptırmaktır.

Cep telefonu, bilgisayar vs. alırken bile kasko yaptırıyorsunuz. Aracınıza ödediğiniz maliyeti ve hasarın boyutunu önceden bilemediğiniz için ödeyeceğiniz hasar maliyetini düşündüğünüzde kasko sigortası yaptırmamak isteyerek risklere açık olmanız demektir.

Kasko sigortasına sizi zorlamayacak derecede aylık ödeme yaparken aslında cebinizi ne kadar koruduğunuzun farkında olmanız gerekir. Hayatta karşılaşma sıklığı yüksek olan çarpışma, çalınma gibi durumlarda aracınız güvende olurken, ek teminatlar ile doğal afetlerin, 3. kişilerin,  halk hareketlerinin vs. daha birçok durumunda aracınıza vereceği zararlarda kasko güvencesinde olur. Kasko teminatlarıyla ilgili detaylı bilgiyi “Kasko Sigortası Teminatları Nelerdir?” yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 ,

Kasko satın almak kadar kasko alınacak olan sigorta şirketinin seçimi de oldukça önemli bir konudur. Kasko “al, kullan, at” gibi bir ürün olmadığı için bu seçimin oldukça dikkatli yapılması gerekir. Çünkü kasko poliçesi 1 yıl olarak düzenlenir ve bu süre zarfında aracınız hasar aldığında verilmesi gereken hizmeti en iyi şekilde sunan şirketin tercih edilmesi sizin de mağdur durumda kalmamanızı sağlar.

Kasko Şirketi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
 

 • En önemli nokta sadece en ucuz fiyata odaklanmamanız gerektiğidir. En kaliteli hizmeti en uygun fiyata alma düşüncesi hakim olmalıdır.
   
 • Şirketin kaç yılında kurulduğu, prim üretimi, marka değeri, o şirketten hizmet alan diğer kişilerin görüşleri vs. bunlara dikkat edilmelidir.
   
 • Şirketin ucuz fiyat sunmasının ardında ihtiyacınıza uygun olmayan bir poliçe sunması, varlığını sürdüremeyecek durumda olduğu ve kapanacak olması ya da hasarınızı oldukça geç ödeyecek olması durumları olabilir.
   
 • Şirketin anlaşmalı servislerinin sayısı, çeşitliliği ve size yakın yerlerde olması önemlidir.
   
 • Şirketin hasarınızın ne kadarını karşılayacağı ve ne kadar sürede karşılayacağı öğrenilmelidir.

Kaskonuzu satın alırken uzun vadeli düşünün. Hasar durumunda masraflarınızı karşılamayan bir kaskonuzun olması bir işe yaramayacaktır. Sigortam.net Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir kasko şirketleriyle anlaşmalıdır. Araç kasko sorgulama sayfamızdan sadece 3 dakikada teklif alarak en uygun kasko fiyatlarına ulaşmanız mümkün. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayıp 7/24 sigorta satın alın.


Okumaya Devam Edin

En Uygun Kasko Fiyatlarına Ulaşmak için 4 Basit Yol

23 Eylül 2014 Salı

Kurulduğu yıldan bu yana büyük bir özveri ile çalışan Sigortam.net, hem uygun kasko sigortasına hem de doğru teminatlara ulaşmanız için imkan sunar.

En Uygun Kasko Fiyatları Nerede Bulunur?

02 Ekim 2014 Perşembe

En uygun kasko fiyatlarına mı ulaşmak istiyorsunuz? Sadece 3 dakikanızı ayırın ve Sigortam.net'ten kasko poliçesi sorgulaması yapın, kaskonuzu alın.

2015 Kasko Fiyatları

02 Aralık 2014 Salı

2015 kasko fiyatları ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kasko sigortasını satın almak araç sigorta hesaplama 2015 işlemi ile oldukça kolay.