En Uygun Sigorta Nerede Yaptırılır?

Hayatta nelerle karşılaşılacağını önceden bilebilmek mümkün değildir. Genellikle hep iyi olaylarla karşılacağı düşünülür ve kötü olayların sadece haberlerden ibaret olduğu düşünülür. Yaşandığında ise artık çok geçtir, birçok kayıp yaşanmıştır.

Belirsizliklerle yaşamak ve sonrasında kayıplar vermek yerine önlem alınması gerekir. En iyi maddi güvence olan sigorta yaptırılmalıdır. Kişisel önlemler alınarak risklerden uzak durulmaya çalışılır. Fakat bunlar bir yerde sınırlı kalır. Örneğin istemeden, aniden bir trafik kazası ile karşılaşmak mümkündür. Bu durumda yaşanacak kayıpları bir şekilde önleyebilirsiniz. O da kasko sigortası yaptırmaktır. Eğer kaza yaşandığında kasko sigortanız varsa masrafların büyük bir kısmı sigorta güvencesinde olacaktır. Böylece bütçeniz de korunacaktır. Bu kaza sonucunda yaralanma durumunuzda vardır. Bu durumda ise mevcut bir özel sağlık sigortası poliçeniz varsa özel hastanelerde yapılan tedavi masraflarının çoğu sigorta kapsamında olacaktır. Sigorta limit ve teminatları satın aldığınız poliçe özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

En Uygun Sigorta Sigortam.net’te!

Görüldüğü üzere sigorta yaptırmak çok önemlidir. Sigortanın verdiği güvenceler ise çok daha önemlidir. Yani her yerden sigorta yaptırmak doğru değildir. Güvenilir olmayan, ismi hiç duyulmamış bir yerden sadece fiyatı ucuz diye yaptırmak yanlış olacaktır. Çünkü sigorta poliçesisigortalı ile sigortacı arasında anlaşılan ve 1 yıl süren bir sözleşmedir. Yani satın al, kullan, at bir ürün değildir. Poliçe süresince sigorta şirketinize ihtiyaç duyarsınız. Dolayısıyla uygun fiyatlı poliçenin teminatlarının önemli riskleri karşılayıp karşılamadığına bakmalısınız. Sigorta şirketinin geçmişi, müşteri yorumları, anlaşmalı kurumları çeşitliliği ve size yakınlılığı, ürün çeşitliliği, prim üretimi vs. hep araştırılması gereken bir konudur. Mali durumu kötü olan bir şirket size en ucuz sigortayı satıp kendini kurtarmaya çalışabilir ya da şirket kapanabilir. Hasar durumunda size gerekli ve tam hizmeti vermeyebilir ya da geç verebilir. Bunlar hep göz önünde bulundurulması gereken önemli noktalardır.

Sigortam.net sizin için bu süreci oldukça kısaltır ve kolay hale getirir. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır ve tek bir form aracılığı ile sizin için en uygun sigorta tekliflerini karşınıza çıkarır. Online olarak aralarında karşılaştırma yapmanızı sağlar, hasar durumunda size destek olur. Hasar süreci ile ilgili detaylı bilgiyi “Sigortam.net Hasarda Yanınızda!” sayfamızda bulabilirsiniz. İster sigorta sorgulama yaparak isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak en uygun sigorta fiyatlarına 7/24 ulaşın, satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL