En Uygun Sigorta Poliçesi için 5 Altın Kural

Hayatta yarın ne ile karşılaşılacağı bilinmez. Olumlu olayların yanı sıra ne yazık ki olumsuz durumların yaşanması da hayatın bir gerçeği. Bazı şeyleri önceden görerek önlemek mümkün olmayabilir ama olası risklerin sizde yaratacağı etkileri azaltabilmek mümkün.

Sigorta olası risklere karşı alınabilecek en önemli güvencedir. Yaşadığınız maddi kayıplar manevi olarak da sizi yıpratır. Sigorta ise maddi kayıplarınızı teminat altına aldığından maddi ve manevi rahat etmenizi sağlar.

Sigorta poliçesi satın alırken dikkat edilen en önemli nokta tabii ki fiyattır. Buradaki en önemli nokta ihtiyacınıza en uygun sigortaya en uygun fiyatlarla sahip olmaktır. Sigortam.net bu işlemi sizin için kolay hale getirdi. Sigorta sorgulama yapmanız durumunda online olarak size en uygun sigorta poliçesi tekliflerini sunuyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sigortam.net ile En Uygun Sigortaya Kolayca Ulaşın
 

  • Sigortam.net’ten kasko, trafik sigortası ya da özel sağlık sigortası branşları için “teklif al” butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkan başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız gerekir.
     
  • Bilgileriniz doğrultusunda en iyi sigorta şirketlerinin size en uygun sigorta tekliflerini detaylı şekilde incelemelisiniz.
     
  • Online karşılaştırma platformu sayesinde seçtiğiniz teklifler arasında limit, teminat ve teminat karşılaştırması yapmalısınız.
     
  • Yaptığınız karşılaştırma sonucunda ihtiyacınıza en uygun bulduğunuz sigortayı satın almalısınız.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigorta satın alırken sadece fiyata bağlı kalmamak teminatlara dikkat etmek gerekir. Hasar durumunda karşılaştığınız bir riski karşılamayan poliçenizin olması uygun fiyatlı da olsa bir anlam ifade etmez. Sigortanın amacı az primle büyük masraflardan kurtulmanızı sağlamaktır.

Bu hususta teklif formunu doğru bilgilerle doldurmak da büyük önem taşır. Çünkü sigorta şirketleri bu bilgiler doğrultusunda ihtiyaçlarınıza en uygun teminatları içeren sigorta paketini size sunar. Eksik ya da yanlış bilgi girmeniz durumunda bu bilgilere göre sigorta teklif edileceğinden ihtiyacınız olmayan teminatlar poliçenizde yer alacak, böylece boş yere para ödemek zorunda kalacaksınız. Bu noktaya dikkat ederseniz sigortanızı en uygun fiyatlarla yaptırmış olursunuz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Satın alma işleminizi ister Sigortam.net üzerinden online isterseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak sigorta uzmanlarımızın yardımıyla telefonda satın alın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL