En Uygun Sigorta Ücretleri

Sigorta sizi ve değer verdiklerinizi beklenmedik risklere karşı güvence altına alır. Hayatta yarın ne olacağını bilinmezken önlem almamak kötü sonuçların yaşanmasına neden olur. Dolayısıyla yasal bir güvencenizin bulunması önemli bir gerekliliktir.

Bazı önlemler alınarak bazen risklerin önüne geçilebilir fakat ani gelişen olaylarda yaşadığınız kayıpların üstesinden gelebilmeniz için sigorta yaptırmanız gerekir. Örneğin aniden yaşanan bir kaza durumunda oluşan hasarlarınızı sigortanız yoksa, cebinizden ödemek zorunda kalırsınız. Dolayısıyla yaşanan olumsuz durumların yol açtığı maddi kayıplarınız sigorta kapsamında yer alır ve siz cebinizden para ya ödemez ya da çok az miktar ödersiniz. Ödeyeceğiniz oran poliçenizi alırken anlaştığınız limit ve teminatlara göre değişmektedir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta için ayıracağınız küçük birikimler, büyük risklerle karşılaştığınızda kurtarıcınız olur ve manevi olarak da yıpranmanızı önler. Tabii ki sizin için en uygun sigortaya en iyi fiyatlarla ulaşmak istersiniz. Bu noktada Sigortam.net her zaman yanınızdadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net, tek bir form aracılığıyla sizin için en uygun sigorta ücretlerine ulaşmanızı sağlar. Böylece hem maddi hem de manevi olarak kayıplar yaşamadan, en iyi güvenceyi Sigortam.net ile bulmuş olursunuz. Sigortam.net sigortada “en iyi fiyat garantisi” sunarak bu hizmetini kanıtlamaktadır. Aynı şartlarda başka bir poliçe bulanlara aradaki fiyat farkını da iade etmektedir. Siz de Sigortam.net’e bakmadan sigorta almayın. Aşağıdaki kolay adımları uygulayın, aradığınız sigortaya zaman kaybetmeden sahip olun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigortam.net’ten En Uygun Sigorta Ücretlerine Ulaşmak için:

  • Sigorta sorgulama yapın, karşınıza çıkan tek bir formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurun. Sigorta sorgulama yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenmek için “Sigorta Sorgulama Yaparken Dikkat!” yazımızı inceleyebilirsiniz
  • Bilgilerinize en uygun kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası teklifleri listelensin.
  • Teklifler arasında fiyat, limit ve teminat karşılaştırması yapın, sizin için en doğru sigortayı seçmeniz kolaylaşsın.
  • Poliçenizi ister peşin ister taksitle satın alın.
  • Kaskoda %45 fiyat avantajına sahip olun.
  • Poliçeniz adresinize e-posta ile ulaşsın.
  • Hasar durumunda 7/24 yardım alın.

Sigortam.net’in avantajlardan faydalanmak ve sigortanızı yaptırarak maddi, manevi rahat etmek için hemen online teklif alın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, sigortanızı 7/24 telefonda yaptırın.

Benzer İçerikler

2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel Bilgiler2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel BilgilerTürkiye’nin en büyük ve en...iyi
sigorta şirketleri Sigortam.net ile...anlaşmalıdır. Sigortam.net’ten kasko hesaplama yaparak adımları kolayca geçebilir, şirketlerin kasko fiyatları...hakkında bilgi alabilir, karşılaştırır ve bütçenize en uygununu kolayca satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kasko sigortası yaptırarak hem kendinizi hem de aracınızı güvence altına almış...olursunuz. Zorunlu trafik sigortası, karşı tarafı ve...üçüncü kişileri korurken kasko sigortası, sizi korur. Bu sayede bir kaza sonrasında aracınızın hasarını öder ve maddi açıdan...sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Kaza sırasında eğer kasko sigortanız yoksa maddi açıdan büyük yükler altına girebilirsiniz....Böyle olumsuzluklarla karşılaşmadan önce kaskonuzu yaptırın, içiniz rahat bir şekilde yola çıkın.

2018 Kasko...Fiyatları

Kasko sigortası satan şirketler arasında karar verebilmek çoğunlukla zordur. Sigortam.net, sigorta şirketlerinin...kasko tekliflerini karşılaştırmalı olarak göstererek en uygun fiyat avantajına ulaşabilmenizi sağlar. Kasko ürünleri arasında...karar verirken fiyatları aynı ekran üzerinde karşılaştırmalı olarak görerek en doğru kararı verebilmenizi mümkün kılar. Artı...olarak 2018 kasko fiyatları için belirli avantajlar elde edebilirsiniz. Daha düşük fiyatlarla kasko poliçesi satın...alabilmek için ''Kasko Fiyatlarını Düşürmeye Yönelik Öneriler''...başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. [widget id="sigortamnet_kasko_widget-2"]

Kasko Sigortası Teminatları

Kasko teminatları günlük hayatınızda trafikte ya da aracınız...park halindeyken sıklıkla karşılaşabileceğiniz teminatları güvence altına alır. Bunların dışında ek teminatlar da alabilmeniz...mümkündür.

Çarpma-Çarpılma

Trafikte seyrederken aracınıza herhangi bir sürücünün çarpması, bilerek aracınıza...zarar verilmesi, sizin yanlışlıkla herhangi bir yere ya da araca arabanızı çarpanız vs. durumlarda zararlarınızı teminat altına...alır.

Yanma

Aracınıza yabancı maddelerin sıçraması ya da kaza sonucu yanma durumunda aracınız güvence altında...olur.

Çalınma-Çalınmaya Teşebbüs

Aracınızın ya da içindeki eşyalarınızın çalınması, ya da çalınmaya teşebbüs...durumunda güvence altında olursunuz. En uygun 2018 kasko fiyatları için Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yapın, sigorta şirketlerini...karşılaştırın. İhtiyacınız olan kasko poliçesine Sigortam.net'in web sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 444 24...00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 2018 kasko fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
100 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL