444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Fiat Aegea Ekim Ayında Satışa Çıkıyor

Merakla beklenen Fiat Aegea’nın satış tarihi ve fiyatı belli oldu. Çalışmalarına yaklaşık 3 yıl önce başlanan, tasarım ve üretim aşamasında Türk mühendis ve işçilerin de yer aldığı Fiat’ın C segmentindeki yeni aracı Fiat Aegea, Ekim ayında satışa sunululacak. Üretimi Bursa’da yapılacak olan ve 40 ülkede satışı gerçekleştirilecek aracın, satış fiyatının ise donanımlarına göre 40.000 TL – 65.000 TL arasında değişmesi bekleniyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Yılın Otomobili Olmaya Aday

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen Autoshow’da görücüye çıkan Fiat Aegea, daha önce de Avrupa’nın en prestijli yarışmalarından birisi olan Car of The Year’da (Yılın Arabası) yılın arabasına aday gösterilmişti. 

Tam Bir Fiyat/Performans Aracı

Teknik özellikleri ve donanımları ile tam bir fiyat – performans aracı olması beklenen Fiat Aegea, 4.5 metre uzunluğa, 1.78 metre genişliğe ve 1.48 metre yüksekliğe sahip. Bagaj hacmi 510 litre olacak araç, iki farklı dizel ve benzinli motor seçenekleri ile satışa sunulacak. Aracın tahmini yakıt tüketiminin ise 4 LT / 100 KM olması bekleniyor.  Diğer markaların en az yakan modellerini “ Yakıt Cimrisi 10 Dizel Otomobil” başlıklı haberimizden öğrenebilirsiniz.

Multimedya Sistemi

Daha satışa çıkmadan büyük bir ses getiren Fiat Aegea aynı zamanda multimedya teknoloji sistemleri ile de dikkat çekiyor. 5 inçlik dokunmatik ekran, bluetooth, ses tanıma, ipod bağlantısı ve direksiyon üzerindeki kontrol seçenekleri bulunacak araçta bütün bu özelliklerin yanı sıra geri dönüş kamerasının da olacağı gelen bilgiler arasında.

Aracınızı Kasko ile Güvence Altına Alın

Yeni aldığınızı aracınızın beklenmedik kaza ve arıza riskleri karşısında önceden önleminizi almak için kasko sigortasını yaptırmayı sakın unutmayın. İstediğiniz kapsamdaki kasko için hemen online araç kasko sorgulama yapın veya  444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın, 3 dk’da en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajıyla poliçenize kolaylıkla sahip olun.


Benzer İçerikler

Haziran’dan Sonra Gişelere Dikkat

Haziran 2013’ten sonra gişelerden yanlış geçişlere ceza geliyor. HGS üyesi olup OGS’den veya OGS üyesi olup HGS’den geçenler Haziran’dan itibaren cezalı sayılacak. 

Devamını Oku

Sigorta Prim Üretimi %6.5 Arttı!

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, 2014 yılı sigorta sektörünün ilk 6 ayını değerlendirdi.

Devamını Oku

Otomobil Satın Alma Kararını Online Araştırmalar Belirliyor

Uluslararası denetim ve danışmanlık şirketi Ernst & Young’ın Global Tüketici Araştırmasına göre; Türkler internet üzerinden en çok otomobil araştırması yapıyor. 

Devamını Oku