444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Hazine'ye Göre Sigorta Almadan Karşılaştırma Yapılmalı

29 Mayıs 2013
Sigortacılık Haftası için düzenlenen toplantıda konuşan Hazine Müsteşar Yardımcısı Burhanettin Aktaş, 30’un üzerinde sigorta şirketi arasından primleri en uygun olanı bulmak için araştırma yapılması gerektiğini belirtti.
 
Kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası primlerinde son zamanlarda gerçekleşen artışlar, araç sahiplerinin tepkisine neden olmuştu. Özellikle trafik sigortası primlerinde görülen artış ile birlikte, 2013 yılı ilk çeyreğinde bir ilk gerçekleşti ve trafik sigortaları için yazılan prim, kasko için yazılan prim miktarını aştı.
 
Sektörde faaliyet gösteren sigorta şirketleri arasında trafik ve kasko sigortası primleri için bir tarife bulunmadığından, primleri şirketler kendileri belirliyor. Bu duruma dikkat çeken Hazine Müsteşar Yardımcısı, araç sahiplerinin kasko veya trafik sigortası yaptırmadan önce farklı sigorta şirketlerinden teklif almalarının önemli olduğunu, piyasada kasko ve trafik sigortası için hem yüksek hem düşük fiyat alınabilecek şirketlerin bulunduğunu kaydetti.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN
Kasko hesaplama ve trafik sigorta sorgulama yaparak 3 dakikada sigorta fiyatları ve seçeneklerine ulaşmak için www.sigortam.net adresinden sigorta sorgulama yapın, bütçenize en uygun sigortaya ulaşın. Sigortam.net ayrıcalığı ile 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 destek alın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Çekilen Araçlar için Sorgulama Yapılabilecek

03 Mayıs 2013 Cuma
Aracı otoparka çekilen araç sahipleri için otopark sorgulama hizmeti devreye girdi. Hizmet ile otopark ve ceza bilgileri görülebilecek.

Sigorta Firmaları

07 Mayıs 2013 Salı

Sigorta Fiyatları

07 Mayıs 2013 Salı

En uygun sigorta fiyatları Sigortam.net’te! Kasko, zorunlu trafik ve özel sağlık sigortası için 3 dk'da sigorta sorgulama yapın.