Hazine’ye Göre Sigorta Almadan Karşılaştırma Yapılmalı

Sigortacılık Haftası için düzenlenen toplantıda konuşan Hazine Müsteşar Yardımcısı Burhanettin Aktaş, 30’un üzerinde sigorta şirketi arasından primleri en uygun olanı bulmak için araştırma yapılması gerektiğini belirtti.
Kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası primlerinde son zamanlarda gerçekleşen artışlar, araç sahiplerinin tepkisine neden olmuştu. Özellikle trafik sigortası primlerinde görülen artış ile birlikte, 2013 yılı ilk çeyreğinde bir ilk gerçekleşti ve trafik sigortaları için yazılan prim, kasko için yazılan prim miktarını aştı.
Sektörde faaliyet gösteren sigorta şirketleri arasında trafik ve kasko sigortası primleri için bir tarife bulunmadığından, primleri şirketler kendileri belirliyor. Bu duruma dikkat çeken Hazine Müsteşar Yardımcısı, araç sahiplerinin kasko veya trafik sigortası yaptırmadan önce farklı sigorta şirketlerinden teklif almalarının önemli olduğunu, piyasada kasko ve trafik sigortası için hem yüksek hem düşük fiyat alınabilecek şirketlerin bulunduğunu kaydetti.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
Kasko hesaplama ve trafik sigorta sorgulama yaparak 3 dakikada sigorta fiyatları ve seçeneklerine ulaşmak için www.sigortam.net adresinden sigorta sorgulama yapın, bütçenize en uygun sigortaya ulaşın. Sigortam.net ayrıcalığı ile 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 destek alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL