Kasko Fiyatları 2019

Kasko fiyatları 2019 ne kadar? Araç kasko fiyatları nasıl belirleniyor? soruları aracına kasko yaptırmak isteyenler için oldukça merak edilen konular. Bu sebeple kasko fiyatları hakkında merak edilenleri sizler için bir araya getirdik. Araç kasko fiyatları 2019 birçok kritere göre belirlendiği için kasko fiyatları ne kadar sorusunun net bir cevabı yok. Aracın ortalama piyasa değerine, hasarsızlık durumuna vb. değişkenlerle fiyatlar sabit değil.

Araç kasko değeri hakkında bilgi almak için kasko değer bilgilerini alabileceğiniz “Aracınızın Kasko Değeri (Ortalama Piyasa Değeri) Ne Kadar?” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kasko Fiyatları 2019 Nelere Göre Değişir?

Kasko fiyatları 2019, sigorta şirketine, aracınızın modeline, yılına, hasar durumuna, poliçenizde var olan teminatlara göre değişebilir. Kaskonun temel teminatlarından olan çarpma, çarpılma ve yangın risklerine karşı koruma teminatlarının üzerine ek teminatlarda eklenebilir.

Ek teminatlar, kasko poliçenizin fiyatını arttıran önemli faktörlerden biridir. Ek teminatlarla birlikte poliçenizin fiyatı artar ama risklere karşı koruma kapasitesi de yükselir. Kasko sigortanızı satın almadan önce teminatları detayları ile incelemenizi öneririz. Bu sayede poliçe ücretinden ve koruma teminatlarından emin olabilirsiniz.

kasko fiyatları 2019

Kasko fiyatlarını hasarsızlık indirimi de etkiler. Sigorta yaptırdığınız dönem içerisinde kazaya karışmazsanız yani hasar tazminatı almazsanız, her yıl değişen oranlarda hasarsızlık indirimi alırsınız. Bu sebeple her yıl yenilediğiniz kaskonuz için ortaya çıkan ücret değişecektir.

Kaskonuzu muafiyetli yaptırarak da fiyatı etkileyebilirsiniz. Hasar gerçekleştiğinde belirli bir kısmının sizin tarafınızdan ödeneceği üzerine yapacağınız muafiyetli kasko, prim ücretini düşüren faktörlerden biridir. İndirim ve muafiyet uygulamalarına, teminatların seçimine dikkat ederek, hem bütçenize en ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Peki kasko poliçenizi nasıl bu kadar rahat bulursunuz? Çözümü Sigortam.net’te.

Sigortam.net’ten Teklif Alarak, Size Uygun Kaskoyu Kolayca Bulun!

Kasko fiyatları 2019 hakkında en doğru bilgiyi kasko teklifi alarak bulabilirsiniz. Kasko sorgulama yaparak, birçok sigorta şirketinin teklifini aynı ekranda inceleyebilirsiniz. Kasko teminatları ve fiyatları, teklif ekranında ayrıntıları ile görülebilir. Teminatları inceleyerek bütçenize en uygun kasko poliçesini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Aynı zamanda Sigortam.net, en uygun fiyat garantisi ile size en uygun fiyatlı kasko poliçelerini de gösterir. Ayrı ayrı sigorta şirketlerini gezmek yerine internetten kasko teklifi alarak, 2 dakikada en uygun tüm tekliflere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattından arayarak, uzman sigorta danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Kaskonuzu telefondan satın alarak, merak ettiğiniz konuları da uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Benzer İçerikler

kasko İndirimleri 2019

Kasko İndirimleri 2019 Nelerdir?

Kasko teminatlarından vazgeçmeden alternatif kasko indirimleri 2019...seçeneklerinden yararlanmak istemez misiniz? Peki kasko indirimleri 2019 avantajları nelerdir? Hangi...şartlarda kasko indirimleri hakkınız doğar? 2019 kasko indirimleri hakkında merak ettiklerinizi...sizler için yazımızda bir araya getirdik. Kasko indirimleri 2019Kasko, zorunlu olmayan araç sigortası...olarak geçer fakat kasko yaptırmamanın riskleri oldukça fazladır. Bir kaza sırasında kendi aracınızda meydana gelen hasar...masraflarını, eğer kasko sigortanız yok ise kendi cebinizden ödersiniz. Yüksek hasar masraflarını ödemek yerine kasko pirimi...ödeyerek, risklere karşı önleminizi önceden alın. Kasko sigortasının var oluşundaki temel amaç; yaşanan hasar sonrası tamir...geçirmesi gereken aracın masraflarını en ekonomik şekilde karşılayabilmektir.  Ancak kasko sigortası alırken yapılan...araştırmalar ve en uygun kasko poliçesine ulaşmak için sorulan sorular, yanlış yönlendirmelere oldukça açıktır. Yapılan...yanlış yönlendirmeler sonucu alınan eksik teminatlı poliçeler, hedeflediğiniz tasarruf yerine bütçenize zarar verebilir. Bu yüzden...sürücüler, alacakları kaskonun fiyatları kadar teminatlarına da özen göstermelidir. Kasko alırken en çok ve...sık yapılan yanlış
kasko teminatlarından ödün vermektir. Bu...yıl bir değişiklik yapın, 2019 kasko ürünü seçerken indirim elde edebilmek için teminatlarınızdan ödün vermek...yerine, kasko kapsamında hakkınız olan indirimleri öğrenin.

Kasko indirimleri 2019 İçin Tüyolar

Kasko...indirim tüyolarına geçmeden önce bu indirimlerin sigorta şirketlerine göre değiştiğini belirtmek isteriz. Bu yüzden kasko...poliçenizi almadan önce şirketlerin indirim politikalarını öğrenmelisiniz.

Hasarsızlık İndirimi

Kasko...indirimleri 2019 içerisinde en yaygın olarak bilinen indirim türü hasarsızlık indirimidir. Aracına kasko...yaptıran kişiler, poliçe dönemi için kaza yapmaz dolayısıyla hasar talebinde bulunmaz ise hasarsızlık indiriminden...faydalanabilir. Kaza yapmadığınız ve poliçenizi kullanmadığınız yıl arttıkça , kasko hasarsızlık indirimi...oranı %70’i bulabilir. Küçük çaplı hasarların hasarsızlık indirimini bozmaması adına mini onarım teminatını kasko...poliçenize ekletebilirsiniz.

Meslek İndirimi

Kasko meslek indirimi kapsamında bazı meslek dallarına özel...olarak indirimler sunulmaktadır: Öğretmenler, öğretim üyeleri, memurlar, eczacılar, TSK(Türk Silahlı Kuvvetleri) mensupları kasko...indirimine tabi tutulan meslek dallarından bazılarıdır. Ayrıca bazı sigorta şirketleri, çeşitli firmaların çalışanlarına özel...kasko indirimleri de sunabilmektedir. Kasko poliçenizi alırken böyle bir durumun olup olmadığını sorgulamanız, kasko sigortanızda...avantaj elde etmenizi sağlayabilir.

Muafiyet İndirimi

Muafiyet indirimi, hasar durumunda araç değerinin...belirli bir oranında kesinti uygulanacağını kabul eden sürücülere hitap eden indirim şeklidir. Muafiyet indiriminden...faydalanmak isteyen sürücülerin detaylıca düşünmesi gerekir. Çünkü; muafiyetli kasko poliçeleri, doğru tercihlerde %40’lara...varan oranlarda ciddi bir fiyat avantajı sağlarken, bütçenizi oldukça aşan hasarlarda aynı oranda zarara neden olabilmektedir. Bu...nedenle aracınızın kullanım koşullarını ve yaşadığınız bölgeyi değerlendirmeli, mağdur olmamak için kasko indirimlerinize...dikkat etmelisiniz. Yukarıda bahsettiğimiz indirimler, sıklıkla uygulanan kasko indirimleridir. Sigorta sektörünün her geçen...gün yükselen bir ivme kazanması, sigorta şirketlerinin çoğalması ile birlikte kasko indirimlerinde de farklı uygulamalar görülmeye...başlandı. Kaskonuzu alırken değerlendirebileceğiniz diğer indirimler şöyle: •    30 yaşının üstündeki sigortalılara...yaş indirimi, •    Tek sürücü indirimi, (Tek sürücü indirimiyle ilgili detaylar için "Kaskoda Tek Sürücü İndirimi" başlıklı yazımızı...inceleyebilirsiniz.) •    En az 3 yıllık ehliyet sahiplerine, ehliyet indirimi, •    Peşin ödeme indirimi, •    Alarm...indirimi, Kasko indirimleri 2019, sigorta prosedürleri içerisinde geçen konulardan sadece bir tanesidir. Günlük...hayatın koşturmacası içinde araç sahiplerinin bütün bu prosedürleri bilmesi ve uygulayabilmesi kolay değil, ancak doğru...teminatlarla uygun kasko poliçesi sahibi olmak kolay! Hem hakkınız olan kasko indirimlerini hem de Sigortam.net’in avantajlarını birlikte yakalayabilmek için tek yapmanız gereken 2019 kasko fiyatları hakkında...teklif almak. Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı'mızı arayarak kasko tekliflerini değerlendirmek için uzman sigorta...danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL