Kasko Fiyatları | Araç Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Fiyatlarını Etkileyen 5 Sebep!

Kasko, isteğe bağlı olan bir sigorta çeşidi olmasına rağmen araç sahibini maddi açıdan son derece koruyan bir sigorta olduğundan yaptırılması gereken bir sigortadır.

Trafik kazalarının çok fazla yaşandığı ülkemizde risklere karşı önlem almamak büyük kayıp olacaktır. Maddi birikimlerle satın aldığınız aracınızı korumak için en iyi yol kasko sigortası yaptırmaktır. Kaskoya sadece kaza yapıldığında güvence sağlayan bir sigorta olarak bakılmamalıdır. Birçok riske karşı aracınız araç kasko sigortası ile koruma altında olur.

Aracınızı kenara parkederek bir dükkana bakmak için yanından ayrıldığınızda bile risk gerçekleşebilir. Deneyimsiz ya da dikkatsiz bir sürücü aracınıza çarpabilir. Ya da hırsızlık yapan birisi arabanızı çalmaya kalkışabilir hatta bunu başarabilir. Peki bu durumda ne yapacaksınız? Kaskonuz olmadığını bir düşünün, cebinizden ne kadar para çıkacağını da…

Ama kaskonuz varsa eğer poliçenizdeki teminatlar ve limitler dahilinde zararınız karşılanır. Çarpma, çarpışma, çalınma, yanma gibi ana teminatların dışında ek teminatlar da poliçeye ekletilebilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kasko Fiyatlarını Etkileyen Sebepler
 

 • Aracınızın üretim yılı kasko fiyatlarını etkiler. Eski ve yeni araçların arızalanması, onarıma ihtiyaç duyması ve kazaya karışma riski farklıdır dolayısıyla bu değerler göz önünde bulundurularak primler belirlenir.
   
 • Aracınızın hangi marka ve model olduğu kasko primlerini etkiler. Aracın değeri, parça fiyatları vs. göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenir.
   
 • Aracın orijnal parçalarının, aksesuarlarının dışında sonradan eklenenler kasko fiyatlarını etkiler. Ek primlerle bu donanımlar güvence altına alınmalıdır.
   
 • Daha önce aracın kazaya karışıp karımaması kasko fiyatlarını etkiler. Ayrıca kazaya karışmayan sigortalı bir sonraki poliçe satın alımında hasarsızlık indiriminden yararlanılır.
   
 • Satın aldığınız ek teminatlar kasko fiyatlarını etkiler. Dolayısıyla gerçekten ihtiyacınız olan teminatları poliçenize ekletmeniz önem taşır.

Arabanızla trafikte seyrederken ya da aracınızı bir yere park ettiğinizde hem maddi hem de manevi olarak kendinizi rahat hissetmeniz için Sigortam.net’ten kaskonuzu almanız yeterli. Araba sigortası hesaplaması yaparak en uygun araba kasko fiyatlarına ulaşmanız sadece 3 dakika. Üstelik “En İyi Fiyat Garantisi” ile poliçe sahibi olmanız da cabası. Zaman kaybetmeden online teklif alın ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigorta satın alın


Benzer İçerikler

Sigorta Yenileme Nasıl Yapılır?

Sigortam.net'ten vade hatırlatma formunu doldurun, poliçenizin bitiş zamanını size biz hatırlatalım, bir de bunu düşünmek zorunda kalmayın.

Devamını Oku

Doğru Kasko Teklifi için Yapılması Gerekenler

Kasko primlerinizi uygun fiyatlarla ödemenin yolu doğru kasko teklifi almaktan geçer, uygun kasko teklifleri için tıklayın!

Devamını Oku

Otomobil Markalarının Dikkat Çeken 2015 Şubat Ayı Kampanyaları

Geçen yıla oranla Ocak ayında büyüyen otomobil pazarında otomobil markaları da yer almak için müşterilerine Şubat ayı kampanyaları ile cazip fırsatlar sunuyor. 

Devamını Oku