444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Hesaplama Nereden Yapılır?

12 Eylül 2014

Bir araç sahibi olmak beraberinde pek çok sorumluluğu getirir. Bu sorumlulukların başında seyir güvenliğini sağlayacak kasko sigortasını yaptırmak gelir. 

Sorumluluğu ilk başta tek başına üstleniyor olsak da sigorta şirketine karar verdikten sonra, sorumluluk sigortalı ve sigorta şirketi arasında paylaşılır. Kasko sorumluluğunu paylaşacağımız sigorta şirketi önemlidir çünkü; temel hedefimiz olan uygun kasko fiyatlarına, doğru kasko eminatlarına ulaştıracak olan sigorta şirketidir. 

Kasko şirketleri teminatları hesaplarken ve doğru teminatlara karar verirken bir takım çalışmalar yapar, bunlardan biri de kasko hesaplaması yapmaktır. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Kasko hesaplama, sigorta primi-fiyatı, ödeme koşulları, araç marka modeli, risk analizi, kasko teminatları gibi özellikleri baz alarak sigortalılara avantaj sağlayan bir hizmettir. Bu hizmetin en iyi şekilde işlemesi, her bir sürücüye özel kasko teklifini en doğru şekilde vermesi için deneyimli şirketler tarafından yapılması gerekir. Yanlış, yetersiz, eksik bilgi ile yapılan veya deneyimsiz sigorta şirketleri tarafından gerçekleştirilen kasko hesaplamasının hiçbir yararı olmaz, boş yere maliyete sebep olur.

Araç kasko hesaplaması yaparken şirketinizin sizden istemesi gereken bazı bilgiler vardır. Aşağıdaki bilgileri sizden istemeyen sigorta şirketlerinden kesinlikle kasko hizmeti almayın. 

 • Sürücünün T.C bilgileri,
 • Araç ruhsat bilgisi,
 • Kaskolanacak aracın markası,
 • Aracın modeli,
 • Aracın yaşı,
 • Araç motor hacmi,
 • İlave aksesuar ya da cihazlar,
 • Sürücünün hasar geçmişi.

Bu bilgileri sormaksızın kasko sigortası yapan, kasko teklifi veren sigorta şirketlerinden uzak durmalısınız. Aksi halde hasar durumunda zararınız tazmin edilmeyeceği gibi cebinizden ekstra para çıkacaktır.. 

Günümüzde kasko hesaplamasını hem online olarak hem de güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Nasıl mı? Sigortam.net sizin adınıza kasko şirketlerinden teklif alır, tek bir formla binlerce sigorta teklifini size ulaştırır.

Kasko Hesaplamanızı Sigortam.net’ten Yaparak;
 

 • Kasko hesaplama formu ile Türkiye’nin en iyi kasko şirketlerinin size özel tekliflerini görür,
   
 • Uygun kasko fiyatları içerisinde fiyat karşılaştırması yapar,
   
 • Kasko sigortanızda %45’e varan fiyat avantajını yakalar,
   
 • Kasko poliçeniz, adresinize ücretsiz ulaşır,
   
 • Hiç istemeyiz ama hasar durumunda 7/24 destek alırsınız.

Siz de hala araç kaskonuzu yaptırmadıysanız 2014 kasko hesaplama formunu doldurun, sadece 3 dakikada aracınızı sigortalayın. Online işlemler yerine telefonu tercih ederim derseniz, 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın. 

  


Okumaya Devam Edin

Kasko Hesaplama Yapın Risklere Karşı Güvencede Olun!

12 Ağustos 2014 Salı

Online olarak kasko hesaplama işlemini 3 dakikada yaparak hem bütçenizi hem de arabanızı güvence altına alır, manevi olarak da rahat edersiniz.

Neden Kasko Hesaplama Yapılmalı?

11 Eylül 2014 Perşembe

Siz de hala araç kaskonuzu yaptırmadıysanız Sigortam.net’e gelin, bu yılın en uygun kasko fiyatlarına kasko hesaplaması yaparak ulaşın.

En Kolay Kasko Hesaplama

11 Eylül 2014 Perşembe

En kolay kasko hesaplama işlemi Sigortam.net'te yapılır. Araç kasko hesaplama ile en uygun kasko sigortasını 3 dakikada ve %45'e varan fiyat avantajıyla alın.