Kasko Hesaplamanın Şartları Nelerdir?

Arabanız büyük paralarla sahip olduğunuz mal varlıklarınızdan biridir. Maddi fedakarlıklarla satın aldığınız aracınızın belki de daha kredisini ödüyorsunuz. Böyle bir durumda bir de riskle karşılaşırsanız cebinizden çıkacak bedel sizi zorlayacaktır. Hasarın büyük boyutlu olduğu düşünülürse yaşantınız daha da zor hale gelecek, hem maddi hem de manevi oldukça yıpratıcı olacaktır.

Trafik kazalarının sıkça yaşandığı ülkemizde her an riskle karşılaşma durumu varken hala önlem almamak yanlış. Siz ne kadar iyi bir sürücü olursanız olun trafikteki onlarca sürücünün hepsi için aynı durum geçerli değildir. Dolayısıyla böyle sürücülerle karşılaşma olasılığınız yüksektir.

Kasko ister seyir halinde ister park halinde olsun aracınıza gelen zararları güvence altına alır. Size ise hiç para ödememek ya da az bir miktar ödeme kalır. Bu durum poliçenizdeki limit ve teminatlara bağlıdır.

Kasko hesaplama işlemi en uygun kasko fiyatlarına ulaşmanızı sağlar. Bu işlemin doğru yapılması için bazı şartlar gereklidir. Kasko fiyatlarını etkileyen kriterlerin neler olduğunu öğrenmek için "Kasko Fiyatlarını Etkileyen 5 Sebep!" yazımızı inceleyin.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
 • Kasko hesaplama yaptığınızda çıkan formu eksiksiz olarak doldurmanız ve girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olmanız gerekir. Çünkü bu bilgiler doğrultusunda teklifler hazırlanır. Yanlış bilgi durumunda size sunulan tekliflerde ihtiyacınızı karşılamayan teminatlar bulunabilir.
   
 • Farklı sigorta şirketlerinden teklif almanız benzer ürünü farklı fiyatlarda görmenizi sağlar. Böylece teklifler arasından en uygun olanını kolayca seçersiniz.
   
 • Teklifler arasında karşılaştırma yapmanız önemlidir. Bu karşılaştırma sayesinden tekliflerin limit, teminat ve fiyatlarını görürsünüz.
   
 • Poliçede bulunan bilgileri, genel ve özel şartları detaylı bir şekilde incelemeniz satın alma sonrasında sıkıntı yaşamanızın önüne geçer.
   
 • Kasko hesaplama işlemini güvenilir şirketlerden yapmanız büyük önem taşır. Sigortam.net’ten kasko hesaplama işlemi sadece 3 dakikanızı alır.

Türkiye’nin en iyi kasko şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net en uygun kasko fiyatlarını size sunar. En uygun fiyatı sunduğunu ise kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası branşlarında “En İyi Fiyat Garantisi” ile kanıtlar. Aynı ürünün başka bir yerde daha ucuza bulunması durumunda aradaki fiyat farkını ödemeyi kabul eder. İster online ister telefonda sigorta yaptırmanız mümkün. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigorta satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL