444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Hesaplamanın Şartları Nelerdir?

Arabanız büyük paralarla sahip olduğunuz mal varlıklarınızdan biridir. Maddi fedakarlıklarla satın aldığınız aracınızın belki de daha kredisini ödüyorsunuz. Böyle bir durumda bir de riskle karşılaşırsanız cebinizden çıkacak bedel sizi zorlayacaktır. Hasarın büyük boyutlu olduğu düşünülürse yaşantınız daha da zor hale gelecek, hem maddi hem de manevi oldukça yıpratıcı olacaktır.

Trafik kazalarının sıkça yaşandığı ülkemizde her an riskle karşılaşma durumu varken hala önlem almamak yanlış. Siz ne kadar iyi bir sürücü olursanız olun trafikteki onlarca sürücünün hepsi için aynı durum geçerli değildir. Dolayısıyla böyle sürücülerle karşılaşma olasılığınız yüksektir.

Kasko ister seyir halinde ister park halinde olsun aracınıza gelen zararları güvence altına alır. Size ise hiç para ödememek ya da az bir miktar ödeme kalır. Bu durum poliçenizdeki limit ve teminatlara bağlıdır.

Kasko hesaplama işlemi en uygun kasko fiyatlarına ulaşmanızı sağlar. Bu işlemin doğru yapılması için bazı şartlar gereklidir. Kasko fiyatlarını etkileyen kriterlerin neler olduğunu öğrenmek için "Kasko Fiyatlarını Etkileyen 5 Sebep!" yazımızı inceleyin.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
 • Kasko hesaplama yaptığınızda çıkan formu eksiksiz olarak doldurmanız ve girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olmanız gerekir. Çünkü bu bilgiler doğrultusunda teklifler hazırlanır. Yanlış bilgi durumunda size sunulan tekliflerde ihtiyacınızı karşılamayan teminatlar bulunabilir.
   
 • Farklı sigorta şirketlerinden teklif almanız benzer ürünü farklı fiyatlarda görmenizi sağlar. Böylece teklifler arasından en uygun olanını kolayca seçersiniz.
   
 • Teklifler arasında karşılaştırma yapmanız önemlidir. Bu karşılaştırma sayesinden tekliflerin limit, teminat ve fiyatlarını görürsünüz.
   
 • Poliçede bulunan bilgileri, genel ve özel şartları detaylı bir şekilde incelemeniz satın alma sonrasında sıkıntı yaşamanızın önüne geçer.
   
 • Kasko hesaplama işlemini güvenilir şirketlerden yapmanız büyük önem taşır. Sigortam.net’ten kasko hesaplama işlemi sadece 3 dakikanızı alır.

Türkiye’nin en iyi kasko şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net en uygun kasko fiyatlarını size sunar. En uygun fiyatı sunduğunu ise kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası branşlarında “En İyi Fiyat Garantisi” ile kanıtlar. Aynı ürünün başka bir yerde daha ucuza bulunması durumunda aradaki fiyat farkını ödemeyi kabul eder. İster online ister telefonda sigorta yaptırmanız mümkün. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigorta satın alın.

  


Benzer İçerikler

Oto Hırsızlığında Yapılması Gerekenler

Hırsızlıkla karşılaşma olasılığınız yüksek olması gibi bu durumu zararsız atlatma şansınızda yüksektir. Kasko sigortası yaptırarak karşılaştığınız zararları bu sigorta ile temin edebilirsiniz

Devamını Oku

Kış Lastiği Uygulaması Ne Zaman Başlıyor?

2015 yılı zorunlu kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor? İşte kış lastiği uygulamasının başlangıç tarihi ve kış lastiği hakkında bilinmesi gerekenler.

Devamını Oku

Araç Değer Kaybı Nasıl Hesaplanır?

Araç değer kaybının oranları belli kriterlere göre değişlik gösteriyor. Bu kriterler, araç değer kaybı hesaplamasına etki ederek farklı sonuçları ortaya koyuyor.

Devamını Oku