Kasko Poliçesi Sorgulama İşlemi için 4 Kolay Yol!

Kasko sigortası birkimlerinizin araç masrafları için harcanmasının önüne geçer. Çünkü trafik kazaları oldukça sık yaşanmaktadır ve maddi bir çok kayıplara sebep olmaktadır.

Sizden, diğer sürücülerden, hava şartlarından, araçtan ve daha birçok sebepten kaynaklanan trafik kazaları meydana gelmektedir. Hatta araç park halindeyken bile kötü niyetli kişiler tarafından zarar görür ya da başka bir araç çarpıp kaçar. Sel-su baskınları arabayı sürükler ya da depremden dolayı araç zarar görür vs. durumlar yaşanmaktadır. Tüm bu risklere karşı araç kasko sigortası güvenceler sunar.

Bu güvencelerden bazıları ana teminat bazıları ise ek primler poliçeye ekletilebilen ek teminatlardır. Bu noktada ek teminatların doğru seçilmesi bütçenizin koruması adına oldukça önemlidir. Teminat seçimi ile ilgili “Kasko Teminatları Neye Göre Seçilmeli?” yazımızdan destek alabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sizin için en uygun olan kaskoya online olarak yapabileceğiniz kasko poliçesi sorgulaması ile ulaşabilirsiniz. Bu işlem sayesinde ilk gördüğünüz kaskoyu almak yerine birçok sigorta şirketinin farklı kasko tekliflerini görür, karşılaştır, arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olanı seçersiniz.

Kasko Poliçesi Sorgulaması Sigortam.net’ten Yapılır

Sigortam.net’ten kasko poliçesi sorgulaması yapmanız Türkiye’nin en iyi, en büyük ve güvenilir sigorta şirketlerinin tekliflerine ulaşmanızı sağlar. İnternet ortamında birçok şirket sigorta satışı yaptığından güvenilir şirketi kendi başınıza bulmak zordur ve uzun bir süreç gerektirir. Güvenilir sigorta şirketinden poliçe satın almak oldukça önemlidir. Dolayısı ile en ucuz sigorta için diğer önemli noktalardan fedakarlık yapmanız doğru olmayacaktır. Konu ile ilgili “Güvenli Sigorta Şirketinden Sigorta Satın Almak Neden Önemli?” yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sigortam.net sigortada “En İyi Fiyat Garantisi” sunar. Poliçenizi satın aldıktan sonra da yanınızda olmaya devam eder. Uzman sigorta danışmanları ile her sorunuzda, sorununuzda ve hasar durumunda haftanın her günü ve sattinde size destek olur. Hasar destek hizmetleri ile ilgili “Sigortam.net Hasarda Yanınızda!” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sigortam.net’ten aşağıdaki 4 yol ile hızlı ve kolay şekilde sigorta teklifi alırsınız.

www.sigortam.net internet sitesi,
Facebook/Sigortamnet Facebok sayfası,
m.sigortam.net mobil sitesi,
444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı.

Kayıplar yaşamadan kasko sigortanızı yaptırın, aracınızla yollarda güvenli bir şekilde ilerleyin.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL