Kasko Sorgulama Yapmak İçin Gerekenler

Kasko, araç sahibini koruyucu bir sigortadır. Trafikte, park halinde vs. durumlarda araçta meydana gelen hasarları teminat altına alır. Böylece araç sahibi teminatlar dahilinde bu masrafları ödemekten kurtulur ya da az bir kısmını öder.

Arabasına kasko sigortası yaptıracak kişiler en iyi sigortaya en uygun fiyatlarla ulaşmak isterler. Çünkü birçok maddi, manevi emekle aldıkları arabalarını hem korumak amacındalar hem de zaten masrafların çok olduğu bir zamanda ekstra ödemeler de yapmak istememektedirler.

Kasko yaptırırken her uygun fiyat sunan şirketin en iyisi olduğu yanılgısına düşülmemelidir. Köklü ve büyük şirketlerden kasko yaptırmak güvenlidir. Güvenli olmayan bir şirketten sigorta satın almanız durumunda sonrasında sıkıntılar yaşamanız muhtemeldir. Şirket kapanabilir ya da poliçenizi ihtiyacınız olmayan teminatlarla doldurmuş olabilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sigortam.net'ten Nasıl Kasko Sorgulama Yapılır?

En sağlıklı sonuca ulaşmak için Sigortam.net üzerinden kasko sorgulama yapmanız yeterlidir. Peki kasko sorgulama nasıl mı yapılır?

 • Araç kasko sorgulama yapın, karşınıza çıkan kolayca doldurabilir forma bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girin.
   
 • Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda Türkiye’nin en büyük ve en iyi kasko şirketlerinin size özel kasko tekliflerini görün.
   
 • Karşılaştırma platformundan yararlanarak teklifler arasında teminat ve fiyat karşılaştırması yapın.
   
 • Karşılaştırma yapmanın faydalarından yararlanın, %45 fiyat avantajına sahip olun.
   
 • İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun kasko paketini seçin.
   
 • İstediğiniz sigortayı ister online ister telefonda satın alın.

“Kasko şirketleri neye göre fiyat belirler?” sorusunun cevabını merak ediyorsanız, aşağıdaki kriterleri inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

 • Aracınızın yaşının fazla olması yıpranma payının da fazla olduğunu gösterir, arızalanması ve kazaya karışması yeni bir araca göre daha muhtemeldir.
   
 • Aracın bağlı bulunduğu il trafik yoğunluğunun ve kazalarının sıkça yaşandığı bir yerse aracın kazaya karışma ihtimalinin yüksek olmasından dolayı kasko fiyatı da artacaktır.
   
 • Geçmişte kaza yaşayan bir aracın tekrar kazaya karışma durumu olabileceği için fiyat yükselir.
   
 • Araç pahalı bir modelse kaza durumunda ödenecek miktar da aracın değerine göre yükseleceğinden fiyat yüksek çıkacaktır.

Sigortam.net’in en iyi kaskoya ulaştırma kolaylıklarından siz de yararlanın, hem arabanız hem de bütçeniz korunsun. Sigortanızı telefonda yaptırmak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL