Opel Kullanıcılarına Özel Kasko

GM Türkiye Müşteri İlişkileri Operasyonları Müdürü Alpagut Girgin Opel- Mapfre Genel Sigorta işbirliğinin tanıtım toplantısında şu açıklamaları yaptı:

‘’Mapfre Genel Sigorta beraberliğiyle uygulamaya geçirdiğimiz Opel Kasko ürünleriyle ilk amacımız müşterilerin hasar sonrasında da Opel’in güvenlik ve kalite standartlarına uygun şekile onarılmış olması ve ilk günkü sağlamlığına kavuşmuş Opel’leri ile seyahatlerini sağlamak. Opel Kasko kapsamındaki otomobillerin tamirleri ve bakım hizmetleri ilgili yetkili servislerimizde konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılacak. Aracın orjinalliğini koruyan orjinal yedek parçalar kullanılarak tüm onarımların işçilik ve parça garantisi bulunacak.’’

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Opel Kasko’daki uygulamalarda cam hasarı yaşanması halinde muafiyet kesintisi yapılmadığını da dile getiren Girgin ‘’Mini onarım içerisindeki yıllık toplam 250 TL limitli küçük onarımda sadece Opel’in yetkili servislerinde hizmet alınabilecek, mini onarımlar hasarsızlığa etkide bulunmayacak.

1500 TL’ye kadar hasarlarda ise eksper beklemeye gerek olmayacak, onarım hemen başlıyor. Aracın yetkili olmayan kişilerce çekilmesi esnasında oluşabilecek riskler de Opel Kasko kapsamında yer alan riskler arasında.’’ Diye konuştu.

 Mapfre Genel Sigortayı Daha Yakından Tanıyalım

Türkiye Kredi Bankası A.Ş ve dönemin bazı girişimcileri tarafından 1948 yılında kurulan T.Genel Sigorta, 1975 yılına gelindiğinde ise Çukurova Holding bünyesine dahil olmuştur.

Bugün itibariyle, Mapfre Internacional’ın Mapfre Genel Sigorta ortaklık yapısındakı payı %99,75’dir. 2007 yılında İsptan ve Güney Amerika’nın en büyük sigorta grubu olan Mapfre’nin Çukurovo Holding Hisselerinin %80’inine sahip olarak şirkete hakim ortak olmasından sonra, 2009 yılından itibaran Mapfre Genel Sigorta adı ile; kasko, trafik ve özel sağlık sigortası başta olmak üzere birçok sigorta ürününde faaliyetlerini sürdürmektedir.

 Opel'i Yakından Tanıyalım;

Avrupa’nın en büyük otomobil üreticileri arasında yer alan Opel 1862’de Almanya’da kuruldu. Kurulduğu tarihte dikiş makinasından bisiklet ve otomobil üretiyordu. Bugün Avrupada’da 6 ülkede fabrikası bulunan Opel, geliştirme merkezlerinde de 40.000 kişiyi yetiştiriyor. 

Türkiye’de 1990’da İzmir fabrikasıyla faaliyet göstermeye başlayan Opel, farklı model ve motor seçenekleri ile bulunduğu konumu iyileştirmeye devam ediyor.

Siz de hala Opel’inizin sigortasını yaptırmadıysanız Sigortam.net’e gelerek Opel kasko sorgulamanızı, daha farklı bir model için kasko sorgulaması yapın, kaskoda en iyi fiyat garantisini yakalayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL