OYAK Otomobil Kampanyası 2016

Üyelerine uygun koşullarda araba sahibi olma şansı sunan OYAK, otomobil kampanyalarına 2016 yılında da devam etme kararı aldı. Oyak araç kampanyası 2016 bilgilerine içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Oyak üyeleri, 2016 kampanyasında Renault ve Renault bünyesindeki Daica markalı sıfır model araçlara uygun ödeme koşulları ile sahip olabilecekler. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Oyak 2016 Otomobil Kampanyası Ne Kadar Sürecek?

OYAK’tan yapılan resmi açıklamaya göre OYAK araba kampanyası 25 Ocak 2016 – 26 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olacak. Açıklamada ayrıca kampanya ve teslim törenleri ile ilgili “fabrika kontenjanları ile sınırlıdır.” denildi.

OYAK Renault 2016 Kampanyası Teslim Töreni

OYAK’tan yapılan açıklamaya göre OYAK 2016 otomobil kampanyası teslim törenleri iki etap şeklinde gerçekleştirilecek. Yerli otomobiller Mayıs 2016 tarihinde sahiplerine teslim edilecekken, ithal otomobillerin teslim tarihi ise Haziran 2016 olarak belirlendi.

İşte OYAK 2016 Kampanyasında Otomobil Modelleri

OYAK Renault kampanyası dahilinde üyelerin uygun ödeme koşulları ile sahip olabilecekleri araçların marka ve model listesi ise şöyle;

2016 Oyak Kampanyası Yerli Otomobiller

Oyak üyelerinin uygun ödeme koşulları ile sahip olabilecekleri yerli otomobillerin listesi şöyle;

Clio, Clio Sport Tourer, Fluence

Renault Clio 2016

Renault Fluence 2016

2016 Oyak Kampanyası İthal Otomobiller

OYAK üyelerinin uygun ödeme koşulalrı ve cazip fırsatlarla sahip olabilecekleri ithal otomobillerin listesi ise şöyle;

Symbol, Captur, Yeni Megane HB, Kadjar, Talisman, Lodgy, Sandero, Logan MCV, Duster

Renault Symbol 2016

Renault Captur 2016

Renault Talisman 2016

2016 OYAK otomobil kampanyası kapsamındaki fiyat listesi ve ödeme koşulları ile ilgili daha detaylı bilgilere OYAK’ın resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aracınızın Kaskosunu Yaptırmayı Unutmayın

Önemli fedakarlıkları göze alarak sahibi olacağınız aracınızın kaza, arıza riskleri başta olmak üzere diğer tehditler karşısında geç kalmadan güvence altına almayı unutmayın. Hemen siz de 2.5 milyonu aşkın mutlu müşteri gibi kasko hesaplama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak aracınız için en iyi fiyat garantisi avantajıyla teklif alın.

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Şubat 2018 Sonuçları

Kasko Sigortası Primleri Şubat Ayında 1 Puan Düşüş Yaşadı

Yeni yılın ilk ayında, 2017 yılının Aralık ayına göre yükseliş yaşayan sigorta primleri Şubat ayında...seviyesini korudu. Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Şubat ayı verilerine göre, Ocak ayından bu yana kasko primlerinde 1...puan düşüş kaydederken trafik sigortası primlerinde ise 62 olan Ocak ayı puanı değişmedi.

Türkiye’nin ilk ve en...büyük sigorta platformu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik Sigortası...Endeksi’nin Şubat verilerini açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını gösteren endekse göre,...Şubat ayı kasko sigortası endeksi Ocak ayına göre 1 puanlık düşüş yaşayarak 93 oldu. Trafik sigortasında ise Ocak ayında 62...olan endeks, Şubat ayında da seviyesini korudu. 2018’in ilk ayında 2.014 TL olan ortalama kasko primleri 1.992 TL olurken, 831 TL olan...ortalama trafik sigortası primleri ise 833 TL’ye çıktı. Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan, endeks...sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, “İlk olarak geçen yılın Ağustos ayında sonuçlarını açıkladığımız Sigortam.net...Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi ile araç sahiplerine otomobil sigortalarındaki genel seyre ilişkin bilgi sunmayı sürdürüyoruz....Böylelikle araç sahipleri için büyük önem taşıyan kasko ve trafik sigortalarındaki trendlerin de yakından takibini sağlıyoruz....Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’nin Şubat sonuçları primlerin yatay seyrini sürdürdüğünü gösteriyor. Ocak ayından bu yana 1...puan gerileyen kasko sigortası endeksi Şubat ayında 93 oldu. Böylece Ocak ayında 2.014 TL olan kasko sigortası prim ortalaması,...Şubat ayında 1992 TL’ye düştü. Trafik sigortası endeksinde ise bu dönemde bir değişim kaydedilmedi. Geçen yıl aynı dönemle...kıyaslama yapıldığında 2017’nin Şubat ayında 1365 TL olan trafik sigortası primlerinin, bu yılın aynı döneminde 833 TL olarak...gerçekleştiği görülüyor. Geçen yıl Şubat ayında 2.109 TL olan kasko primleri ortalaması ise bu yılın Şubat ayında 1.992 oldu....Sigortam.net olarak araç sahiplerine sigorta yaptırmanın en kolay, en hızlı ve en uygun fiyatlı yolunu sağlarken sahip olduğumuz...büyük veriyi hizmetlerine sunmayı sürdüreceğiz. Hasar anında olduğu kadar doğru bilgi ihtiyacı konusunda da her zaman...müşterilerimizin yanındayız” diye konuştu. Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne göre 2017 yılın ocak ayından...bu yana otomobillerde kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle: