444 24 00
7/24 Yanınızdayız

OYAK Otomobil Kampanyası 2016

Üyelerine uygun koşullarda araba sahibi olma şansı sunan OYAK, otomobil kampanyalarına 2016 yılında da devam etme kararı aldı. Oyak araç kampanyası 2016 bilgilerine içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Oyak üyeleri, 2016 kampanyasında Renault ve Renault bünyesindeki Daica markalı sıfır model araçlara uygun ödeme koşulları ile sahip olabilecekler. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Oyak 2016 Otomobil Kampanyası Ne Kadar Sürecek?

OYAK’tan yapılan resmi açıklamaya göre OYAK araba kampanyası 25 Ocak 2016 – 26 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olacak. Açıklamada ayrıca kampanya ve teslim törenleri ile ilgili “fabrika kontenjanları ile sınırlıdır.” denildi.

OYAK Renault 2016 Kampanyası Teslim Töreni

OYAK’tan yapılan açıklamaya göre OYAK 2016 otomobil kampanyası teslim törenleri iki etap şeklinde gerçekleştirilecek. Yerli otomobiller Mayıs 2016 tarihinde sahiplerine teslim edilecekken, ithal otomobillerin teslim tarihi ise Haziran 2016 olarak belirlendi.

İşte OYAK 2016 Kampanyasında Otomobil Modelleri

OYAK Renault kampanyası dahilinde üyelerin uygun ödeme koşulları ile sahip olabilecekleri araçların marka ve model listesi ise şöyle;

2016 Oyak Kampanyası Yerli Otomobiller

Oyak üyelerinin uygun ödeme koşulları ile sahip olabilecekleri yerli otomobillerin listesi şöyle;

Clio, Clio Sport Tourer, Fluence

Renault Clio 2016

Renault Fluence 2016

2016 Oyak Kampanyası İthal Otomobiller

OYAK üyelerinin uygun ödeme koşulalrı ve cazip fırsatlarla sahip olabilecekleri ithal otomobillerin listesi ise şöyle;

Symbol, Captur, Yeni Megane HB, Kadjar, Talisman, Lodgy, Sandero, Logan MCV, Duster

Renault Symbol 2016

Renault Captur 2016

Renault Talisman 2016

2016 OYAK otomobil kampanyası kapsamındaki fiyat listesi ve ödeme koşulları ile ilgili daha detaylı bilgilere OYAK’ın resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aracınızın Kaskosunu Yaptırmayı Unutmayın

Önemli fedakarlıkları göze alarak sahibi olacağınız aracınızın kaza, arıza riskleri başta olmak üzere diğer tehditler karşısında geç kalmadan güvence altına almayı unutmayın. Hemen siz de 2.5 milyonu aşkın mutlu müşteri gibi kasko hesaplama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak aracınız için en iyi fiyat garantisi avantajıyla teklif alın.


Benzer İçerikler

3 Dakikada Sigorta Sorgulama Sigortam.net’te!

Sigorta sorgulama, sigorta şirketlerinin aynı türdeki alternatif ürünleri arasında fiyat – sigorta primi, ödeme koşulları, risk kapsamı – teminat gibi özellikleri karşılaştırma imkanı sunan bir hizmettir.. Sigorta sorgulama ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sigorta poliçesine ulaşırsınız. Sigortam.net'in sunduğu araç kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası branşlarındaki sigorta sorgulama hizmeti ile 20 sigorta şirketine ait sigorta tekliflerini karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza özel, en uygun fiyatlı poliçeyi alabilirsiniz. Sigorta Sorgulamanın Sigortam.net ile Farkı Ne? Sigorta fiyatları; kişisel özellikler, geçmiş sigorta sahipliğine ve ihtiyaçlar gibi detaylara göre farklılık gösterir. Sigortam.net […]

Devamını Oku

Araç Sigortası Nedir?

Araç sigortası araç sahipleri için önemli bir sigortadır. Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yapın en uygun araç sigorta fiyatlarına 3 dakikada ulaşın.

Devamını Oku

Kaskoda Muafiyet İndirimi

Ehliyet indirimi, alarm indirimi dışında kaskonuzu yüksek oranda indirimle almanızı sağlayacak bir indirim türü de muafiyet indirimidir.

Devamını Oku