444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Sigortası Rehberi

Araç kasko sigortası teminatlarından indirimli kasko fiyatlarına, kaskonun bütün avantajları bu rehberde.

Kasko Sigortası Rehberi


Kasko Yaptırmanın Önemi Kış Aylarında Artıyor

09 Şubat 2017 Perşembe

Kasko yaptırmak yılın her döneminde sürücüler için oldukça kritik, ancak kış aylarında kasko poliçesinin önemi bir adım daha öne çıkıyor diyebiliriz.

Avantajlı Kasko Sigortası için Yol Haritası

09 Şubat 2017 Perşembe

Bütçeniz ve otomobiliniz için hem fiyat hem de teminat açısından avantajlı bir kasko sigortasına sahip olmanızı sağlayacak yol haritasını açıklıyoruz.

Aralık 2016'nın ÖTV Farksız Otomobil Kampanyaları

05 Aralık 2016 Pazartesi

Otomobil markaları ÖTV farksız Aralık ayına özel sıfır otomobil kampanyalarını açıkladı. 2016'nın son fırsatını kaçırmamak için bu kampanyalara göz atın.

2016'nın Son Verileri Kasko Fiyatları için Ne Söylüyor?

24 Ekim 2016 Pazartesi

Kasko sigortasındaki son açıklanan veriler fiyat tartışmalarına neden oldu. Peki 2016'da kasko fiyatları genelinde son durum ne oldu?

Sigorta Nedir?

20 Temmuz 2016 Çarşamba

Sigorta, sigortalının sigorta şirketine ödediği prim karşılığında çeşitli risklere karşı kendisini güvence altına almasıdır. Bir bakıma toplamsal dayanışma sistemidir.

Kasko Sigortası Nedir?

05 Haziran 2016 Pazar
Kasko sigortası, hasar durumunda aracın zararını karşılamak amacıyla, isteğe bağlı olarak yaptırılan sigortadır. Hasar tanımı yalnızca trafik kazasında meydana gelen durumları değil, aynı zamanda hırsızlığı, üçüncü kişiler tarafından verilen zararları ve diğer ek teminatları da kapsar.
 

Kasko ve Trafik Sigortası Birleşecek mi? Araç Sahiplerini Ne Bekliyor?

11 Mart 2016 Cuma

Trafik sigortası fiyatları tartışmasında flaş gelişme! Kasko ve trafik sigortası birleşiyor mu? Yetkililer ne diyor?

Kasko Fiyatları 2017'de En İyi Fiyat Garantisi ile Sigortam.net'te

01 Şubat 2016 Pazartesi

Kasko fiyatları 2017'de en iyi fiyat garantisi ile Sigortam.net'te. Siz de 2017 kasko hesaplama ve uygun fiyata kasko sorgulama ile 2017 yılından karlı çıkın.

2016’da Kaskonuzu En İyi Fiyat Garantisi ile Yaptırın

18 Ocak 2016 Pazartesi

Vakit kaybetmeden aracınızı ve bütçenizi güvence altına alın. Fiyatlar mı? Sigortam.net müşterileri kasko sigortasına en iyi fiyat garantisi ile sahip olur. 

Kaskomu Kendim Alırım Diyen Kadınlara Öneriler

18 Ocak 2016 Pazartesi

Kasko erkek işidir diyenlere inat uygun kaskoyu bu ipuçlarını okuyarak kendiniz yaptırabilirsiniz! İşte kadınlar için kasko önerileri.

Sürücüler İçin Alkol Sınırı Ne Kadar?

17 Kasım 2015 Salı

Sürücüler için yasal alkol sınırının ne kadar olduğunu ve promil hesaplamanın nasıl yapıldığını öğrenin. İşte alkollü araç kullanmanın cezası ve yaptırımları.

Hasar Anında Bi’ Alo Deyin, Halledelim!

13 Kasım 2015 Cuma

Kazanın ne zaman geleceği belli olmaz. Kadir İnanır’ın da söylediği gibi, hasar anında panik yapmanıza hiç gerek yok. Bi' alo deyin, Sigortam.net halleder.