Tatile Çıkmadan Önce Kasko Fiyatlarında %45’e Varan Avantajı Yakalayın

Yaz tatilinin yaklaşması ile başta tatil masrafları olmak üzere pek çok masrafla karşı karşıyayız. Tatil için otel ve ulaşım masrafları, çocuklar için yaz okulu veya benzeri ihtiyaçlar, artan düğünler için yapılan hediye harcalamaları derken liste uzayıp gidiyor.

Bütçenin gelir giderini dengelemek için hepimiz zaman zaman bazı masraflarımızda kısıtlamaya gitmeye başlıyoruz. Zorunlu trafik sigortası olmasa da, araç kasko sigortasından vazgeçmek, araç sahiplerinin en sık başvurduğu kesintilerden bir tanesi oluyor.

Oysa kasko sigortası, hasar oluştuğu anda araç sahiplerinin belki de karşılayamayacakları kadar büyük masraflardan korumaktadır. Kasko sigortası pahalı geldiği için yaptırmadığınızda, aracınızın pert olması durumunda yaşayacağınız kaybı düşünebiliyor musunuz? Masraflardan kısmak için bu kadar büyük bir riske girmenizdense, %50’ye varan fiyat avantajı ile kasko sahibi olmanız mümkün.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigortam.net’in sunduğu %50’ye varan fiyat avantajı; Sigortam.net’in anlaşmalı sigorta şirketlerinin aynı araç ve ruhsat sahibi için, farklı sigorta şirketlerinin verdiği en düşük ve en yüksek teklif arasındaki farkın ortalamasını vermektedir. Yani sunduğumuz karşılaştırma platformu sayesinde çok avantajlı bir şekilde kasko poliçenizi almanız mümkün.

Her şirketin her araç sahibi ve araç için farklı risk değerlendirme kriterleri vardır, bu da kasko sigortalarının şirketten şirkete farklı olmasına sebep olur. Araç sahipleri Sigortam.net’ten kasko araç sigortası teklifi alarak, bir seferde farklı şirketlerin teklifine ulaşıp karşılaştırma yapabilir. Böylece poliçesini satın alırken, bir şirketin verdiği teklifle sınırlı kalmaz, farklı bir şirketin verebileceği %50’ye varan daha avantajlı fiyatı da görebilir ve daha uygun bir fiyata kasko poliçesini satın alır.

Kasko sigortasında fiyat avantajından faydalanabilmek için dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta vardır.

Kaskoda Doğru Bilgi, Doğru Teklif

Sigorta şirketlerinin hem kasko hem de trafik sigorta teklifleri kişiye ve araca özel olarak hazırlanır. Tekliflerin hazırlanabilmesi için de ruhsat sahibi ve araca özel soruların cevaplanması gerekir. Sorulan her sorunun cevabı şirketlerin verdiği teklifleri etkiler. Ruhsat sahibi, araç marka model ve tescil numarası bu bilgiler arasında en kritik olanlardır. Bunun dışında aracın kayıtlı olduğu il, ek aksesuarlar, LPG olup olmaması şirketlerin tekliflerini etkilecektir. Daha düşük kasko fiyatı için yanlış veya eksik bilgi vermek, aracını sigortalatmak isteyen bir kişinin yapacağı en büyük yanlışlardan bir tanesidir. Yanlış bilgi vermek hem verilen bilgiler için beyan istenen durumlarda poliçenin fiyatını değiştirebilir, hem de sigorta şirketinin hasar anında ödeme yapmamasına sebep olabilir. Bu durumda da çok az bir miktar düşük fiyat için yanlış kasko yaptırıldığında, asıl ihtiyaç duyulduğunda kasko, hasar masraflarını karşılamayabilir.

İndirimlerinizi Hatırlatın

Yine her sigorta şirketinin uyguladığı farklı indirimler bulunmaktadır, meslek, hasarsızlık ve muafiyet indirimleri bunların başında gelir. Sigortam.net’ten kasko teklifinizi aldığınızda, hangi indirimlerin uygun olduğu ve nasıl faydalanabileceğiniz konusunda sigorta danışmanlarından destek alın.

Hangi Teminatlar Olmazsa Olmaz

Sigorta şirketlerinin verdiği teklifler araç ve ruhsat sahibine göre farklılaştığı gibi, poliçenin teminaları ve teminatların içeriklerine göre de değişir. Yanma, çarpma, çarpılma ve vurulma gibi hasarlar her poliçede standart teminatlardır. Bunların dışında sigortalıya büyük faydalar sağlayan mini hasar onarım, ikame araç teminatı gibi teminatların kapsamları çok iyi öğrenilmeli ve hangi risklerin yaşınılabileceği iyice tartılarak poliçeye dahil edilip edilmeyeceğine karar verilmelidir.

Farklı Teklifler Arasında Karşılaştırma Yapmadan Kasko Almayın

Farklı şirketlerden teklif aldıktan sonra en önemli nokta tekliflerin karşılaştırılmasıdır. Sigortam.net’te bir tek formdaki bilgiler doldurularak farklı sigorta şirketlerinden teklifler alındıktan sonra her şirketin fiyat, teminat ve ödeme şekilleri karşılaştırmalıdır. Sigortam.net müşterileri bu noktada kasko sigortalarını %50’ye varan bir fiyat avantajı ile yaptırma şansını yakalarlar.

Tatile çıkmadan önce, hem yolculuk hem de tatil esnasında zorda kalmamanız, aracınız ve sevdiklerinizin rahatlığı ve güvenliği için kasko sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. İhtiyaç ve bütçenize en uygun poliçe için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak sigorta danışmanlarımızla görüşün. Sigorta danışmanlarımız telefonda size özel kasko tekliflerinin hazırlanması, teminat kapsamları ve satın alma işleminizi güvenle tamamlamanız için destek olsunlar.

Benzer İçerikler

5.5 Milyonun Tercihi Sigortam.net!Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri olan ve 2001 yılında kurulan Sigortam.net, 18 yıldır en kaliteli hizmeti en...iyi fiyata sunmaya devam ediyor. Sigortam.net, 5.5 milyondan fazla mutlu müşteriye sahip. Türkiye’nin en büyük ve en iyi 20 sigorta...şirketi ile anlaşmalı olan Sigortam.net, tarafsız bir şekilde müşterilerinin en uygun sigortaya yani en iyi güvenceye ulaşmasını...sağlıyor. 450’den fazla çalışanıyla hem online olarak hem de telefonda 7/24 sigorta satışı sunuyor.

Sigortam.net‘in sunduğu araç 
kaskotrafik sigortası ve sağlık sigortası branşlarındaki sorgulama hizmeti ile 20 sigorta şirketine ait sigorta tekliflerini...karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza özel, en uygun fiyatlı poliçeyi alabilirsiniz.

Sigortam.net'ten;

  • Sadece 3...adımda bilgilerinizi girerek teklif alabilirsiniz.
  • 2 dakikada tüm teklifleri görerek...fiyatları ve teminatları karşılaştırabilirsiniz.
  • %50’ye varan fiyat avantajından yararlanırsınız.
  • ...
  • Ödemelerinizi ister peşin ister taksit taksit yaparsınız.
  • 7/24 kesintisiz sigortacılık hizmeti alırarak,...sigortanızı aldıktan sonra da her ihtiyacınızda yanınızda olan uzman bir ekip bulursunuz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL