Uygun Fiyatlı Kaskoya Dakikalar İçinde Sahip Olun

Araçlar için günümüz şartlarında artık olmazsa olmazların arasında yer alan kasko sigortası, yüksek araç fiyatları ve yedek parçaları nedeniyle, olası bir kaza ya da arıza durumunda kurtarıcı haline geliyor. Ancak, aracına kasko yaptırmak isteyen kişilerin, sigorta firmalarının verdiği kasko fiyatları nedeniyle karar verme sürecinde büyük sıkıntılar yaşadıkları da ortada.

Trafikte veya park halinde, aracınızın başına gelebilecek beklenmedik kaza veya hasar sonrasında kasko sigortası en önemli güvencelerinizden birisi olması nedeniyle, mutlaka yaptırılması gerekeren bir sigorta poliçesi türüdür. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kasko Alırken Dikkat

Aracınızı kaskolatmanızdaki temel amacın, hasar veya arıza sırasında sorunsuz ve hızlı bir hizmet almak olduğunu unutmayın. Bu nedenle kasko için önce poliçe kapsamı, sonrasında ise fiyat ön planda tutulmalıdır. Kapsamlı bir kasko, zor anlarınızda çok daha hızlı çözümlere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Dakikalar İçinde En Uygun Kasko Teklifini Alın

Sigortam.net ile kısa sürede aracınız için en kapsamlı poliçeyi, en iyi fiyata alabilirsiniz. Uygun fiyatlı kasko almak için hiç vakit kaybetmeden ister online olarak Sigortam.net’i  ziyaret edin, isterseniz de 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz hizmet veren Sigorta Destek Hattını arayın, aracınızın kaskosuna kısa sürede sahip olun.

Benzer İçerikler

Eskişehir Plaka Kasko FiyatlarıEskişehir Plaka Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar...Sigortam.net'te! Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza...sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. 26 plaka araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama
yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin...tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Eskişehir'de;​
  • 2013 Mart itibarıyle 210 bin araç bulunuyor,...bunların 110 bini otomobil.
  • Her dört kişiden biri araç sahibi.
  • Sadece il ve ilçe merkezlerinde her yıl 4 binin...üzerinde kaza meydana geliyor.
Türkiye’de bir yılda trafik kazalarında meydana gelen maddi hasar 1 milyar 200 milyon TL....Bütçenize en uygun kasko sigortası ile kendinizi ve aracınızı maddi zarardan koruyun.  

Plakaya Göre Kasko...Fiyatları

  Ankara Plaka...KaskoKonya Plaka...KaskoMersin Plaka...KaskoSamsun Plaka...Kasko
İzmir Plaka Kasko
Kocaeli Plaka KaskoAntalya Plaka Kasko
Bursa Plaka Kasko
Kayseri Plaka Kasko
Adana Plaka KaskoGaziantep Plaka Kasko
İstanbul Plaka Kasko

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL