444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Uygun Fiyatlı Kaskoya Dakikalar İçinde Sahip Olun

26 Haziran 2015

Araçlar için günümüz şartlarında artık olmazsa olmazların arasında yer alan kasko sigortası, yüksek araç fiyatları ve yedek parçaları nedeniyle, olası bir kaza ya da arıza durumunda kurtarıcı haline geliyor. Ancak, aracına kasko yaptırmak isteyen kişilerin, sigorta firmalarının verdiği kasko fiyatları nedeniyle karar verme sürecinde büyük sıkıntılar yaşadıkları da ortada.

Trafikte veya park halinde, aracınızın başına gelebilecek beklenmedik kaza veya hasar sonrasında kasko sigortası en önemli güvencelerinizden birisi olması nedeniyle, mutlaka yaptırılması gerekeren bir sigorta poliçesi türüdür. 

 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Kasko Alırken Dikkat

Aracınızı kaskolatmanızdaki temel amacın, hasar veya arıza sırasında sorunsuz ve hızlı bir hizmet almak olduğunu unutmayın. Bu nedenle kasko için önce poliçe kapsamı, sonrasında ise fiyat ön planda tutulmalıdır. Kapsamlı bir kasko, zor anlarınızda çok daha hızlı çözümlere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Dakikalar İçinde En Uygun Kasko Teklifini Alın

Sigortam.net ile kısa sürede aracınız için en kapsamlı poliçeyi, en iyi fiyata alabilirsiniz. Uygun fiyatlı kasko almak için hiç vakit kaybetmeden ister online olarak Sigortam.net’i  ziyaret edin, isterseniz de 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz hizmet veren Sigorta Destek Hattını arayın, aracınızın kaskosuna kısa sürede sahip olun.


Okumaya Devam Edin

En Ucuz Kasko Sigortası Nereden Alınır?

24 Aralık 2010 Cuma
Hem fiyat hem de teminat bakımından en uygun kasko için dilerseniz tek tek sigorta şirketlerinden teklif alabilir ya da Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yapabilirsiniz.

Nasıl Online Kasko Teklifi Alınır?

14 Mart 2012 Çarşamba
İnternet üzerinden kolayca yapabileceğimiz işlemlerimizden bir diğeri de kasko sigortası almak.

Kasko Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

04 Ocak 2013 Cuma
Kasko sigortası, isteğe bağlı bir sigorta türü olsa da ülkemizdeki trafik yoğunluğu ve kaza yapma sıklığı düşünüldüğünde sağladığı maddi güvence açısından araç sahiplerini korumakta, bu nedenle tüm araçlar için yaptırılması önerilmektedir.