Uzman Görüşü


MTV Ödemesi Yapılmazsa Ne Olur? Yaptırımları Nelerdir?

MTV ödemesi yapılmazsa ya da geciktirilirse ne gibi sonuçlarla karşılaşılabilir sizler için yazımızda bir araya getirdik.

Devamını Oku

Muafiyetli Kasko Nedir, Nasıl Uygulanır ve Avantajları Nelerdir?

Sigortada muafiyet nedir, muafiyet ne demek? sorularına kısa bir tanımlama yapmamız gerekirse, hasarın belirli bir miktarını sigortalının kendisinin üstlenmesi diyebiliriz. Muafiyet kavramı, daha çok kasko ile özdeşleştiği için muafiyetli kasko hakkındaki tüm detayları yazımızda sizinle paylaşacağız.

Devamını Oku

İsofix Nedir? İsofix Avantajları Nelerdir?

Oto bebek koltuğu araştırmalarında sık sık karşılaştığınız İsofix sisteminin ne olduğunu biliyor musunuz? İşte İsofix sistemi ve diğer bilmeniz gerekenler.

Devamını Oku

Kaskoda Hasarsızlık İndirimi Nasıl Uygulanır?

Hasarsızlık indirimi, kaskosunu düzenli olarak olarak yaptıran, kurallara uygun bir şekilde araç kullanan sürücülerin ödülüdür.

Devamını Oku

Online Sigorta Alınır mı?

Sigorta, sokaktaki insan için çoğu zaman zorunluluk, kimi zaman yaptırsam iyi olacak sanırım bakış açısı ile alınan bir hizmetten öteye çoğu zaman geçemiyor.

Devamını Oku

Eksper Nedir Ne iş Yapar? Nasıl Eksper Olunur?

Eksper ve oto ekspertizi ne anlama gelmektedir? İşte ekspertiz olma şartı, ekpertiz ücretleri ile birlikte eksperlik hakkında tüm merak ettikleriniz. 

Devamını Oku

Araç Perte Çıkarsa Sigorta Ne Kadar Öder?

Kasko sigortası bulunan aracın hasar sonrasında pert olması halinde yapılacak işlemleri bu yazımızda derledik. 

Devamını Oku

En İyi Kasko Sigortası Hangisi?

En iyi kasko sigortasını satın almak poliçe süresi boyunca rahat etmenizi sağlar. Peki en iyi kasko sigortasının hangi özelliklere sahip olması gerekir?

Devamını Oku

Eşdeğer Parça Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hazine Müsteşarlığı tarafından geliştirilen eşdeğer parça uygulaması kısa zamanda uygulanacak ve araç sahipleri hasar durumunda rahat olacak.

Devamını Oku

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ödemesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ve ödemesi ile ilgili önemli noktaları yazımızdan öğrenin, ceza almadan ve uygun fiyatlarla MTV ödemesi yapın.

Devamını Oku

Kasko Poliçesinde Dikkat Edilecek Ana Noktalar Neler?

Kasko poliçesi alacak sürücülerin dikkat etmesi gereken ana noktaları siz de değerlendirin, araç kaskonuzu şansa bırakmayın!

Devamını Oku

Yeni Kayıt Araca Hangi Sigortayı Yaptırmalı?

Siz de aracınızın kayıdını yeni yaptırdıysanız ve sigorta sahibi olmak istiyorsanız uzmanımızın önerilerine göz atın.

Devamını Oku
Daha Fazla Göster test