Uzman Görüşü


MTV Ödemesi Yapılmazsa Ne Olur? Yaptırımları Nelerdir?

MTV ödemesi yapılmazsa ya da geciktirilirse ne gibi sonuçlarla karşılaşılabilir sizler için yazımızda bir araya getirdik.

Devamını Oku

Muafiyetli Kasko Nedir, Nasıl Uygulanır ve Avantajları Nelerdir?

Sigortada muafiyet nedir, muafiyet ne demek? sorularına kısa bir tanımlama yapmamız gerekirse, hasarın belirli bir miktarını sigortalının kendisinin üstlenmesi diyebiliriz. Muafiyet kavramı, daha çok kasko ile özdeşleştiği için muafiyetli kasko hakkındaki tüm detayları yazımızda sizinle paylaşacağız. Muafiyetli Kasko Nedir, Özellikleri Nelerdir? Kasko muafiyeti nedir? sorusu, kasko seçenekleri içerisinde uygun fiyatlı kasko ürünü arayan araç sahiplerinin en çok merak ettiği soruların başında geliyor. Kasko muafiyeti, poliçe düzenlenirken sigorta şirketi ve sigortalının anlaşarak karar verdiği muafiyet oranının etkisi ile kasko poliçesi fiyatına uygulanan bir indirim […]

Devamını Oku

MTV Kampanyaları ve Bankaların Avantajlı Taksit Seçenekleri

Motorlu Taşıtlar Vergisi için ikinci taksit ödeme zamanı Temmuz ayına girmemizle beraber başladı. 1 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılabilecek MTV ödemeleri için bankaların uyguladığı kampanyalar mevcut. Bankalar avantajlı teklifleri ile araç sahiplerinin karşısına çıkıyor. MTV kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi yazımızın devamında. MTV hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için “2018 Motorlu Taşıtlar Vergisinin Hesaplama, Sorgulama ve Ödeme Ayrıntıları” sayfamıza göz atabilirsiniz. Araç verginizi ödemez ya da geciktirirseniz ortaya çıkabilecek sonuçları ve yaptırımları öğrenmek için ise “MTV Ödemesi Yapılmazsa Ne Olur?” […]

Devamını Oku

İsofix Nedir? İsofix Avantajları Nelerdir?

Oto bebek koltuğu araştırmalarında sık sık karşılaştığınız İsofix sisteminin ne olduğunu biliyor musunuz? İşte İsofix sistemi ve diğer bilmeniz gerekenler.

Devamını Oku

Kaskoda Hasarsızlık İndirimi Nasıl Uygulanır?

Hasarsızlık indirimi, kaskosunu düzenli olarak olarak yaptıran, kurallara uygun bir şekilde araç kullanan sürücülerin ödülüdür.

Devamını Oku

Online Sigorta Alınır mı?

Sigorta, sokaktaki insan için çoğu zaman zorunluluk, kimi zaman yaptırsam iyi olacak sanırım bakış açısı ile alınan bir hizmetten öteye çoğu zaman geçemiyor.

Devamını Oku

Eksper Nedir Ne iş Yapar? Nasıl Eksper Olunur?

Eksper ve oto ekspertizi ne anlama gelmektedir? İşte ekspertiz olma şartı, ekpertiz ücretleri ile birlikte eksperlik hakkında tüm merak ettikleriniz. 

Devamını Oku

En İyi Kasko Sigortası Hangisi?

En iyi kasko sigortasını satın almak poliçe süresi boyunca rahat etmenizi sağlar. Peki en iyi kasko sigortasının hangi özelliklere sahip olması gerekir?

Devamını Oku

Eşdeğer Parça Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hazine Müsteşarlığı tarafından geliştirilen eşdeğer parça uygulaması kısa zamanda uygulanacak ve araç sahipleri hasar durumunda rahat olacak.

Devamını Oku

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ödemesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ve ödemesi ile ilgili önemli noktaları yazımızdan öğrenin, ceza almadan ve uygun fiyatlarla MTV ödemesi yapın.

Devamını Oku

Kasko Poliçesinde Dikkat Edilecek Ana Noktalar Neler?

Kasko poliçesi alacak sürücülerin dikkat etmesi gereken ana noktaları siz de değerlendirin, araç kaskonuzu şansa bırakmayın!

Devamını Oku
Daha Fazla Göster