Kia Kasko Sigortası İçin En İyi Fiyat Garantisi ile Kasko Sorgulama Yapın!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En uygun Kia kasko teklifleri Sigortam.net’te.

  • En iyi sigorta şirketlerinden Kia kasko fiyatı alın.
  • Kia kasko fiyatlarını karşılaştırın.
  • %50’ye varan fiyat avantajlarını yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Kia sigortasını satın alın.

Kia Hakkında

Kia, 1944 yılında Güney Kore’de kurulmuştur. Kore’nin ilk bisiklet ve otomobil üreticisidir. Hyundai ve Daimler-Chrysler ortaklığındaki konsorsiyum tarafından 1998 yılında satın alınmıştır. Kia’nın gerçek anlamdaki atılımı bu noktadan sonra gerçekleşmiştir. Kia Motors’un Türkiye’deki distribitörü İhlas Motor 2001 yılına kadar sürdürmüş ve günümüzde Anadolu Grubu kuruluşu olan Çelik Motor’dur.

Kia Kasko Sigortası

Kia marka aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak araç kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın. Kia’nın ülkemizdeki en yaygın modelleri Kia Cerato, Kia Picanto, Kia Sportage, Kia Ceed, Kia Rio, Kia Soul, Kia Bongo, Kia Venga, Kia Optima, Kia Carnival, Kia Carens, Kia Opirus, Kia Magentis olarak sıralanabilir. Kia marka aracınızın modelini belirterek kasko teklifinizi 2 dakika alabilirsiniz.

Kia Cerato Kasko Sigortası

Kia Cerato model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Kia Cerato Hakkında

6 ileri otomatik şanzımanıyla Cerato, konforlu vites geçişleri ve kesintisiz sürüş keyfi sağlar. Altıncı vites özelliği rahat ve belirgin vites geçişleri sağlar ve günlük kullanımda yakıt ekonomisine katkıda bulunur. Sürücü, yolcu, yan ve perde olmak üzere 6 ayrı hava yastığı, aktif ön kafalıklar, EBD destekli ABS, elektronik stabilite programı ESC gibi güvenlik özellikleriyle donatılmıştır.

Kia Picanto Kasko Sigortası

Kia Picanto model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Kia Picanto Hakkında

Kia Picanto, ekonomik sürüş modu, Active Eco sayesinde 109 g/km karbon salınımıyla çevreci ve sınıfının en ekonomik araçlarından biri olarak yer alıyor. Anti Bloke Fren Sistemi ABS tekerlerin kilitlenmeden fren yapmasını sağlarken, Elektronik Fren Gücü Dağılımı EBD ise onu desteklemektedir. Fren Destek Sistemi BAS ve Acil Fren Sinyali ESS özelliğiyle yolcuların tümü için maksimum koruma sağlar.

Diğer Otomobil Markaları

Türkiye’nin online sigortacılıktaki lider kuruluşu Sigortam.net’ten aşağıdaki otomobil markalarının modelleri için de en iyi fiyat garantisinden yararlanarak, kasko teklifi alabilirsiniz.

Renault kasko sigortası fiyatlarıFiat kasko sigortası fiyatları
Opel kasko sigortası fiyatları Hyundai kasko sigortası fiyatları
Ford kasko sigortası fiyatları Volkswagen kasko sigortası fiyatları

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL