Kia Kasko Sigortası İçin En İyi Fiyat Garantisi ile Kasko Sorgulama Yapın!

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En uygun Kia kasko teklifleri Sigortam.net’te.

  • En iyi sigorta şirketlerinden Kia kasko fiyatı alın.
  • Kia kasko fiyatlarını karşılaştırın.
  • %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Kia sigortasını satın alın.

 

Kia Hakkında

Kia, 1944 yılında Güney Kore’de kurulmuştur. Kore’nin ilk bisiklet ve otomobil üreticisidir. Hyundai ve Daimler-Chrysler ortaklığındaki konsorsiyum tarafından 1998 yılında satın alınmıştır. Kia’nın gerçek anlamdaki atılımı bu noktadan sonra gerçekleşmiştir. Kia Motors’un Türkiye’deki distribitörü İhlas Motor 2001 yılına kadar sürdürmüş ve günümüzde Anadolu Grubu kuruluşu olan Çelik Motor’dur.

 

Kia Kasko Sigortası

Kia marka aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak araç kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın. Kia’nın ülkemizdeki en yaygın modelleri Kia Cerato, Kia Picanto, Kia Sportage, Kia Ceed, Kia Rio, Kia Soul, Kia Bongo, Kia Venga, Kia Optima, Kia Carnival, Kia Carens, Kia Opirus, Kia Magentis olarak sıralanabilir. Kia marka aracınızın modelini belirterek kasko teklifinizi 3 dakika alabilirsiniz.

 

Diğer Otomobil Markaları

Türkiye’nin online sigortacılıktaki lider kuruluşu Sigortam.net’ten aşağıdaki otomobil markalarının modelleri için de en iyi fiyat garantisinden yararlanarak, kasko teklifi alabilirsiniz.

Renault kasko sigortası fiyatlarıFiat kasko sigortası fiyatları
Opel kasko sigortası fiyatları Hyundai kasko sigortası fiyatları
Ford kasko sigortası fiyatları Volkswagen kasko sigortası fiyatları

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL