Volkswagen Kasko Sigortası %50’ye Varan Fiyat Avantajı ile Sigortam.net’te!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En uygun Volkswagen kasko sigortası Sigortam.net’te

  • En iyi sigorta şirketlerinden Volkswagen sigortası teklifi alın.
  • Volkswagen kasko fiyatlarını karşılaştırın.
  • %50’ye varan fiyat avantajlarını yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Volkswagen sigortasını satın alın.

Volkswagen Hakkında

Volkswagen AG, Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi tarafından Alman Otomotiv Birliği’ne kurdurulmuştur. 1937 yılında tek model halk tipi otomobil üretimi için kurdurulan şirketin adı, Almanca’da halkın arabası anlamına gelmektedir. Grubun sahip oldugu markalar Audi, Porsche, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Seat, Škoda,Volkswagen Ticari Araçlar ve Şubat 2008’den bu yana Scania’dır. Brezilya’daki fabrikalarında VW Titan Tractor adıyla kamyon, Güney Afrika Cumhuriyeti’ndeki fabrikasında ise Volksbus adıyla otobüs üretmektedir.

Volkswagen Kasko Sigortası

Volkswagen marka aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat teklifi alın.

Volkswagen’in ülkemizdeki en yaygın modelleri Volkswagen Golf, Volkswagen Passat Volkswagen Polo, Volkswagen Bora, Volkswagen Jetta olarak sıralanabilir. Volkswagen marka aracınızın modelini belirterek kasko teklifinizi 2 dakika alabilirsiniz.

En Uygun Volkswagen Kasko Sigortası

Volkswagen marka aracınız için en uygun kasko sigortası Sigortam.net’te. Anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen kasko tekliflerini incelemek için kasko sigorta sorgulama yapın, Volkswagen kasko fiyatları ve seçeneklerini görün, size en uygun Volkswagen kasko sigortasını seçin.

Sigortam.net ile %50’ye varan fiyat avantajını yakalayın, aracınıza en uygun kasko sigortasına sigorta sorgulama işlemi ile 2 dakikada ulaşın.

Volkswagen markası Türkiye’de çoğunlukla Polo, Golf, Jetta ve Passat modelleriyle tanınan bir Alman otomobil markasıdır. Markanın kuruluş amacı, tek tip bir halk otomobili üretmekti. Bu amacı Beetle modeli ile gerçekleştiren firma, aynı zamanda dünyada bir “Kaplumbağa Efsanesi” yarattı. Otomotiv teknolojileri konusunda da oldukça önemli olan Volkswagen, dünyanın ilk hava soğutmalı motorunu üreten markadır.

Volkswagen Passat Kasko Sigortası

Volkswagen Passat model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplamasayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Volkswagen Passat Hakkında

Volkswagen Passat, 1967 yılından beri çeşitli formlarda üretilen bir aile arabasıdır. Volkswagen Golf/Volkswagen Jetta ile Volkswagen Phaeton arasında kalan bir modeldir ve şu anda Almanya’da bulunan Emden ve Mosel/Zwickau fabrikalarında üretilmektedir. Normalde Avrupa ve Kuzey Amerika pazarlarında Passat olarak bilinen araç, Dasher, Santana, Quantum, Magotan, Corsar ve Carat isimleriyle de satılmıştır.

Volkswagen Polo Kasko Sigortası 

Volkswagen Polo model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Volkswagen Polo Hakkında

Volkswagen Polo, 1975’te üretilmeye başlanan bir otomobil modelidir. 1996 yılnda üçüncü nesli satışa sunuldu. 2000 model yılı için yenilenen Polo 2002 yılnda bir kez daha yenilendi ve dördüncü nesline kavuştu. Polo’da şu anda 1.4, 1.6, 1.8 benzinli ve 1.4 TDI dizel motorları vardır. 2006 yılndan itibaren Polo GTI’nın yenilenmiş versiyonu satışa sunuldu. Polo GTI 1.8 benzinli motora ve özel Cup versiyonuna sahiptir. Ayrı zamanda arazi araç görünümlü Cross Polo vardır.

Volkswagen Bora Kasko Sigortası

Volkswagen Bora model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kaskofiyat hesaplaması yapın.

Volkswagen Bora Hakkında

Volkswagen Bora, 20 Eylül 1999-2005 Arası üretilmiş modeldir. Volkswagen’in 1999-2005 yılları arasında Vento modelinin yerine ürettiği kompakt C Sınıfı Sedan modelidir. Bu model Golf modeliyle aynı platformu paylaşmaktadır.

Volkswagen Golf Kasko Sigortası

Volkswagen Golf model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Volkswagen Golf Hakkında

Volkswagen Golf 1974 yılında üretilmeye başladı. Volkswagen Golf’ün beşinci neslini piyasaya sürmesinden sonra, Golf’ten daha büyük ve Touran’dan daha küçük bir MPV model üretme kararı aldı. Böylece Golf Plus doğdu. Golf’ten biraz daha yüksek olması aracı, standart Golf’ten ayıran tek özelliktir. Golf Plus özellikle iç mekanında 44 farklı eşya gözü sunmasıyla dikkat çekmektedir. En uygun Volkswagen kasko sigortası fiyatları Sigortam.net’te.

Volkswagen Jetta Kasko Sigortası 

Volkswagen Jetta model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Volkswagen Jetta Hakkında

Volkswagen Jetta, 1979’da Golf’ün sedanı olarak üretilmeye başlanan kompakt sedan otombildir. 4.nesli Avrupa’da Volkswagen Bora ismiyle satılmıştır. Ağırlığı boş iken 1359 kg’dir. 1985 ve 1991’de ve 2000’li yıllarda sürekli yenilenmiştir.

Diğer Marka Araç Kasko Sigortaları

Renault kasko sigortası fiyatlarıFiat kasko sigortası fiyatları
Opel kasko sigortası fiyatları Hyundai kasko sigortası fiyatları
Ford kasko sigortası fiyatları Volkswagen kasko sigortası fiyatları

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL