Neden Sigortam.net’te Tüm Sigorta Şirketlerinin Tekliflerini Göremiyorum?

Sigortam.net’in çalıştığı sigorta şirketleri listesinde gördüğünüz şirketlerin hepsinin tekliflerini her zaman göremeyebilirsiniz, bunun birkaç nedeni var: 

Öncelikle; Sigortam.net’in ana sayfasında görmüş olduğunuz çalıştığımız sigorta şirketleri listesi, hizmet verdiğimiz tüm branşlarda çalıştığımız şirketleri göstermektedir.  Kasko branşında çalıştığımız bir şirket ile trafikte ya da sağlık branşında çalıştığımız bir şirketle kasko branşında çalışmıyor olabilir. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

İkinci olarak; her sigorta şirketinin, sigorta teklifi verirken dikkate aldığı kriterler farklılık göstermektedir. Kişinin yaşadığı il, aracının markası, model yılı, hasar geçmişi gibi kriterlere göre sigorta şirketleri farklı teklifler oluşturabiliyor veya hiç teklif üretmeyebiliyorlar. Aynı araç için bir sigorta şirketi teklif verirken bir başka sigorta şirketi teflif vermeyebiliyor.  Bu nedenle, herhangi bir teklif aldığınızda çalıştığımız tüm şirketlerin tekliflerini anında göremeyebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigortam.net olarak sitemizde gördüğünüz online teklifleri veren şirketler dışında da bir çok sigorta şirketi ile çalışmaktayız. Farklı bir firmadan teklif talep etmeniz durumunda Sigorta Danışmanlarımız size yardımcı olacaktır. Sigorta Danışmanlarımız, online olarak göremediğiniz bazı şirketlerin tekliflerini de sizin için hazırlayabilirler. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

444 24 00 numaralı sigorta destek hattımızı arayarak Sigorta Danışmanlarımızla görüşün, ya da Sigorta Danışmanlarımızın sizi aramasını istiyorsanız; tıklayın,görüşme talep formumuzu doldurun.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL