444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Neden Sigortam.net’te Tüm Sigorta Şirketlerinin Tekliflerini Göremiyorum?

15 Kasım 2013

Sigortam.net’in çalıştığı sigorta şirketleri listesinde gördüğünüz şirketlerin hepsinin tekliflerini her zaman göremeyebilirsiniz, bunun birkaç nedeni var: 

Öncelikle; Sigortam.net’in ana sayfasında görmüş olduğunuz çalıştığımız sigorta şirketleri listesi, hizmet verdiğimiz tüm branşlarda çalıştığımız şirketleri göstermektedir.  Kasko branşında çalıştığımız bir şirket ile trafikte ya da sağlık branşında çalıştığımız bir şirketle kasko branşında çalışmıyor olabilir. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

İkinci olarak; her sigorta şirketinin, sigorta teklifi verirken dikkate aldığı kriterler farklılık göstermektedir. Kişinin yaşadığı il, aracının markası, model yılı, hasar geçmişi gibi kriterlere göre sigorta şirketleri farklı teklifler oluşturabiliyor veya hiç teklif üretmeyebiliyorlar. Aynı araç için bir sigorta şirketi teklif verirken bir başka sigorta şirketi teflif vermeyebiliyor.  Bu nedenle, herhangi bir teklif aldığınızda çalıştığımız tüm şirketlerin tekliflerini anında göremeyebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Sigortam.net olarak sitemizde gördüğünüz online teklifleri veren şirketler dışında da bir çok sigorta şirketi ile çalışmaktayız. Farklı bir firmadan teklif talep etmeniz durumunda Sigorta Danışmanlarımız size yardımcı olacaktır. Sigorta Danışmanlarımız, online olarak göremediğiniz bazı şirketlerin tekliflerini de sizin için hazırlayabilirler. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN

444 24 00 numaralı sigorta destek hattımızı arayarak Sigorta Danışmanlarımızla görüşün, ya da Sigorta Danışmanlarımızın sizi aramasını istiyorsanız; tıklayın, görüşme talep formumuzu doldurun.


Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.