444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta 54 Yaşında

13 Eylül 2012
Ray Sigorta 54 yaş gününü, 6 Eylül Perşembe akşamı Genel Müdürlük bahçesinde düzenlenen kokteyl ile kutladı.
 
Ray Sigorta çalışanlarının ve 54 yıl süreçte Ray markasına emek veren yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen geceyi Ray Sigorta Eski Genel Müdürleri Çetin Alanya ve Nüzhet Atabek katılımlarıyla onurlandırdılar.
 
Ray Ailesinin bir araya geldiği gecede bir konuşma yapan Ray Sigorta Sigorta Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu; "Ray Sigorta, geride bıraktığı 54 yıl içerisinde çok değerli yöneticilerinin ve çalışanlarının vizyonuyla, emeğiyle büyümüş, güçlenmiş ve sigorta sektörünün en köklü şirketlerinden biri olmuştur. Büyük ailemizin 54 yıllık süreçteki katkısıyla Ray markasını hep birlikte yarattık, geliştirdik, büyüttük ve daha da büyütmeye devam edeceğiz.
 
Şimdi, 54 Yıllık birikimimizden ve kültürümüzden güç alarak başarımızı daha da ileriye taşıma zamanıdır. Şirketimizi, acentelerimiz, brokerlerimiz, sigortalılarımız ve potansiyel müşterilerimiz nezdinde daha çok tercih edilen sigorta markası yapacağız. " dedi.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.