Ray Sigorta 54 Yaşında

Ray Sigorta 54 yaş gününü, 6 Eylül Perşembe akşamı Genel Müdürlük bahçesinde düzenlenen kokteyl ile kutladı.
 
Ray Sigorta çalışanlarının ve 54 yıl süreçte Ray markasına emek veren yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen geceyi Ray Sigorta Eski Genel Müdürleri Çetin Alanya ve Nüzhet Atabek katılımlarıyla onurlandırdılar.
 
Ray Ailesinin bir araya geldiği gecede bir konuşma yapan Ray Sigorta Sigorta Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu; "Ray Sigorta, geride bıraktığı 54 yıl içerisinde çok değerli yöneticilerinin ve çalışanlarının vizyonuyla, emeğiyle büyümüş, güçlenmiş ve sigorta sektörünün en köklü şirketlerinden biri olmuştur. Büyük ailemizin 54 yıllık süreçteki katkısıyla Ray markasını hep birlikte yarattık, geliştirdik, büyüttük ve daha da büyütmeye devam edeceğiz.
 
Şimdi, 54 Yıllık birikimimizden ve kültürümüzden güç alarak başarımızı daha da ileriye taşıma zamanıdır. Şirketimizi, acentelerimiz, brokerlerimiz, sigortalılarımız ve potansiyel müşterilerimiz nezdinde daha çok tercih edilen sigorta markası yapacağız. " dedi.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL