444 24 00
7/24 Yanınızdayız

TSRŞB, Sigorta Şirketleri Arasinda 5 Hafta Sürecek Bir Basketbol Turnuvasi Düzenledi.

07 Mayıs 2012
TSRŞB, sigorta şirketleri arasında 5 hafta sürecek bir basketbol turnuvası düzenledi.
 
Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği üyesi olan şirketlerin birbirleri ile iletişimini güçlendirmek, spor aktiviteleri gerçekleştirerek birlikte vakit geçirebilmelerini sağlamak amacıyla 28 Nisan 2012 tarihinde başlayan bir Basketbol Turnuvası düzenlendi.
 
Turnuvaya TSRŞB, Sigorta Bilgi Merkezi ve 16 sigorta şirketinin toplam 28 takımla katılımını sağladı. Eleme usulü olarak oynanan maçlarda ilk tur rövanşlar 5-6 Mayıs 2012, ikinci tur maçlar 12-13 Mayıs 2012, çeyrek final ve yarı final maçları ise 19-20 Mayıs 2012 tarihlerinde Şişli Terakki Lisesi Basketbol Salonunda oynanacak.
 
Üçüncülük ve Final karşılaşmaları 2 Haziran 2012 Cumartesi günü yine aynı salonda oynanacak olup Sigortacılık Haftası kapsamında çeşitli gösteriler ve etkinliklerle son bulacak.
 
TSRŞB, ilk kez düzenlenmesine rağmen yüksek katılımın sağlandığı Basketbol Turnuvasına her sene katılımın giderek artacağı düşüncesiyle bu etkinliği sürekli hale getirmeyi hedefliyor.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.