TSRŞB, Sigorta Şirketleri Arasinda 5 Hafta Sürecek Bir Basketbol Turnuvasi Düzenledi.

TSRŞB, sigorta şirketleri arasında 5 hafta sürecek bir basketbol turnuvası düzenledi.
 
Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği üyesi olan şirketlerin birbirleri ile iletişimini güçlendirmek, spor aktiviteleri gerçekleştirerek birlikte vakit geçirebilmelerini sağlamak amacıyla 28 Nisan 2012 tarihinde başlayan bir Basketbol Turnuvası düzenlendi.
 
Turnuvaya TSRŞB, Sigorta Bilgi Merkezi ve 16 sigorta şirketinin toplam 28 takımla katılımını sağladı. Eleme usulü olarak oynanan maçlarda ilk tur rövanşlar 5-6 Mayıs 2012, ikinci tur maçlar 12-13 Mayıs 2012, çeyrek final ve yarı final maçları ise 19-20 Mayıs 2012 tarihlerinde Şişli Terakki Lisesi Basketbol Salonunda oynanacak.
 
Üçüncülük ve Final karşılaşmaları 2 Haziran 2012 Cumartesi günü yine aynı salonda oynanacak olup Sigortacılık Haftası kapsamında çeşitli gösteriler ve etkinliklerle son bulacak.
 
TSRŞB, ilk kez düzenlenmesine rağmen yüksek katılımın sağlandığı Basketbol Turnuvasına her sene katılımın giderek artacağı düşüncesiyle bu etkinliği sürekli hale getirmeyi hedefliyor.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL