444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Unisbul.com: Part-time İş ve Eleman Bulmanın En Doğru Yolu

28 Şubat 2013

Unisbul.com,  kurulduğu 2008 yılından beri üniversite öğrencileri ve üniversite mezunlarına iş ve staj imkanları sunan,  alanında yaptığı sıradışı çalışmalarla sektörüne farklı bir soluk kazandıran İlab Holding bünyesindeki bir kariyer sitesidir. 2012 yılında Kariyer. net’in %50 ortak olmasıyla birlikte gücüne güç katan Unisbul.com, binlerce üniversiteli gence iş fırsatı, işverenlere de insan kaynakları hizmeti sunmaya devam etmektedir.
 

Üniversite öğrencileri ve yeni mezunların en büyük ihtiyacı olan part time iş ve staj bulmalarına yardımcı olmak için İlab  “Part-time çalış, hayata çabuk alış” sloganıyla kurulan Unisbul.com, üniversite öğrencileri ve yeni mezunların iş hayatlarına başlamadan önce kazanabilecekleri en büyük tecrübedir. 

Unisbul.com, teknolojinin hızla gelişmekte olduğu günümüzde üniversite öğrencileri ve yeni mezunları ileri seviyeye ulaştırmak, onları şimdiden hayata atılmalarını sağlamak, kendi alanlarında gelişmelerine yardımcı olmaktadır.
 

Binlerce İş Arayan Üniversiteli  Her gün Aynı  Adreste !
 

Unisbul.com, oluşturduğu nitelikli cv havuzuyla, işverenlerin üniversiteli eleman ihtiyacını kolayca karşılamasına yardımcı olmaktadır. Bu amaç doğrultusunda,  hem üniversite öğrencisi ve yeni mezun eleman ihtiyacı olan kurumsal firmalara, hem de çoğunlukla çalışan ve çocuğu olan anne, babalara yönelik “oyun ablası-abisi”, “saatli çocuk bakıcısı”, “ev ödevlerine yardımcı” gibi ihtiyaçları olan ebeveynlere hizmet vermektedir. 

İş imkanı sunmak istediğiniz üniversitelilere kesintisiz 7 gün 24 saat Unisbul.com üzerinden ulaşabilirsiniz. info@unisbul.com  mail adresinden veya 0216 330 00 28 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilir, üniversiteli ve mezun eleman ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.
 

İlkleri Bizimle Keşfedin !


 Üniversite öğrencisi veya mezun eleman ihtiyacınıza çözüm bulabileceğiniz  “En doğru” kariyer sitesi,
• Üniversitelilerden öğrenci belgesi ve diploma isteyen “En güvenilir” kariyer sitesi,
• Facebook, Twitter üzerinden adayları inceleyebildiğiniz “En sosyal” kariyer sitesi,
• İş arayan gençleri, üyelik gerektirmeden ve ücretsiz görebildiğiniz “En Şeffaf” kariyer sitesi,
• CV havuzu 18 -26 yaş arası üniversitelilerden oluşan “En dinamik” kariyer sitesi
 
 

Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.